TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Trzaski przy ruchu na pulpicie podczas odtwarzania

Trzaski przy ruchu na pulpicie podczas odtwarzania
« dnia: 19 Lipiec 2010, 20:29:09 »
Witam
Od razu napiszę że czytałam tu wszelkie wątki o trzaskach i szumach, ale nie znalazłam nic dla siebie.
Jestem nowym użytkownikiem Windows 7, przeszłam z XP, nie miałam żadnych problemów z dźwiękiem do tej pory, pracuję na laptopie.
Trzaski brzmią jak przesterowany dźwięk w utworze, pojawiają się pojedyncze kliki gdy odtwarzany jest utwór. Natomiast gorzej przy pracy podczas gdy chcę słuchać muzyki - wtedy każdy ruch na pulpicie objawia się trzaskiem, przypomina to jakieś zwarcie . Tak jakby grafika miała wpływ na dźwięki.
HELP  :(

Odp: Trzaski przy ruchu na pulpicie podczas odtwarzania
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Lipiec 2010, 15:19:26 »
Jaki laptop i jaka konfiguracja sprzętowa?

Odp: Trzaski przy ruchu na pulpicie podczas odtwarzania
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Lipiec 2010, 18:45:14 »
Laptop Olidata U40SI1, TEHOM 7900, a co w środku to dokładnie nie wiem  :-[  Wiem tylko że dla XP zainstalowałam odpowiednie stery i nigdy nie było problemu - z Win7 przekopałam cały net , instalowałam i odinstalowywałam, bo przy większości sterowników dodatkowo pojawiało się szumienie i już całkiem nie było sensu..... Chyba wrócę do XP :(

Odp: Trzaski przy ruchu na pulpicie podczas odtwarzania
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Lipiec 2010, 19:04:27 »
Procesor   Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU     T5550  @ 1.83GHz
Pamięć RAM 2048 MB
Dysk Twardy WDC WD2500BEVS-00UST0 ATA Device Pojemność: 232,9 GB
Napęd Optyczny TSSTcorp CDDVDW SN-S082H ATA Device
Karta Graficzna SiS Mirage 3 Graphics
Pamięć Video 128 MB
Karta Dźwiękowa Urządzenie zgodne ze standardem High Definition Audio
Płyta główna Olidata S.p.A.                           N/A                                     
Karta Sieciowa Kontroler Ethernet SiS191 MAC:00:03:0D:98:60:24

BIOS OEM ACRSYS - 6040000