TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problemy z Amplitube w Windows 7

Problemy z Amplitube w Windows 7
« dnia: 15 Lipiec 2010, 13:33:43 »
Mam dwa problemy z Amplitube w Windowsie 7 Ultimate (64 bit). Mam nadzieje że pomożecie mi je rozwiązać

1. Nie mogę jednocześnie odpalić Amplitube (wirtualny wzmacniacz gitarowy) i Guitar Pro ponieważ wyskakuje mi jakiś błąd z MIDI- "Nie można otworzyć portu MIDI (Microsoft GS Wavetable Synth)"

2. Jeśli odpalę Amplitube to nie mogę jednocześnie puścić sobie filmiku z Youtube, czy posłuchać muzyki z Winampa ponieważ nie słychać w ogóle dźwięku. Nie słychać również dźwięków systemowych czy powiadomień GG Wygląda to tak jakby Amplitube kradł cały strumień dla siebie.

Nie miałem takich problemów na XP.

Do Amplitube używam sterowników ASIO 4 ALL. Nie mam zainstalowanych sterowników Realtek z których instalacją również mam problemy.

P.S Wie ktoś może jak się używa WASAPI i jak za pomocą tych wtyczek zmniejszyć latencję ?