TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Nie działa systemowy sterownik dla czytnika kart pamięci

Offline Andrew

  • *
  • 11
  • Książę ciemności. Gardzę metalami i innym ścierwem
Nie działa systemowy sterownik dla czytnika kart pamięci
« dnia: 29 Czerwiec 2010, 19:59:35 »
Mam Samsunga R580 z wbudowanym czytnikiem kart SD. Wszystko było ok i nagle przestał działać owy czytnik - w menadżerze urządzeń widnieje urządzenie Sterownik woluminu systemu plików WPD w szegółach ma: Nie można uruchomić tego urządzenia. (Kod 10).

Coś nie gra ze sterownikiem bo w programie Paragon Partition Manager (korzysta z własnych sterowników) mogę przeglądać zawartość karty. Tak samo w wirtualnych maszynach - kiedy przekieruję do nich czytnik, wewnątrz takiego systemu wszystko bangla.

Co próbowałem:
1. przywracanie systemu
2. sfc /scannow
3. odinstalowanie urządzenia
4. aktualizacja sterownika urządzenia

Nic z powyższych nie pomaga. Jakieś pomysły?

Offline Andrew

  • *
  • 11
  • Książę ciemności. Gardzę metalami i innym ścierwem
Odp: Nie działa systemowy sterownik dla czytnika kart pamięci
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Czerwiec 2010, 20:42:04 »
Dobra już naprawiłem - w Paragon Partition Managerze wybrałem podmontowanie karty pamięci pod literkę, pojawiła się w eksploratorze windows, po ponownym włożeniu karty pamięci w Menadżerze urządzeń już nie ma tego błędu.

Temat można zamknąć :)