TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Zablokowanie dostępu do internetu danej aplikacji

Zablokowanie dostępu do internetu danej aplikacji
« dnia: 27 Czerwiec 2010, 23:37:18 »
Witam.
Mam pewną grę i chce zabronić jej łączenia się z internetem (powodem jest ciągłe ściąganie nowych patchy przez co nie da się grać).
Teraz muszę ciągle wyłączać internet, ale nie jest to zbyt wygodne.
Czy jest możliwość aby zabronić aplikacji dostępu do internetu (mam wersję Home Premium)?
Jeśli nie ma wbudowanej w system, to może poradzicie jakiś program? :)
Z góry dzięki i pozdrawiam.

Odp: Zablokowanie dostępu do internetu danej aplikacji
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Czerwiec 2010, 00:14:16 »
Możesz to zrobić za pomocą zapory systemowej wchodząc w Panel sterowania\System i zabezpieczenia\Zapora systemu Windows po lewej kliknij ustawienia zaawansowane utwórz w regułach wychodzących i przychodzących reguły dla programów wybierając ścieżkę do pliku *.exe odpalającego tą grę i zablokuj jej możliwość łączenia się z internetem.

Odp: Zablokowanie dostępu do internetu danej aplikacji
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Czerwiec 2010, 00:32:07 »
Zrobiłem dokładnie tak, jak radziłeś i niestety gra nadal zachowuje się jakby miała połączenie z internetem  :/

Odp: Zablokowanie dostępu do internetu danej aplikacji
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Czerwiec 2010, 11:55:29 »
U mnie to na programy działa a z grami nie testowałem.