TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 7 OEM a przeniesienie licencji na drugi komp

Offline Portal

  • ***
  • 172
Windows 7 OEM a przeniesienie licencji na drugi komp
« dnia: 21 Czerwiec 2010, 20:47:13 »
Witam

Padla mi w kompie plyta glowna i musialem ja wymienic na nowa (inna) Niestety windows 7 oem nie chce sie juz aktywowac. Slyszalem ze mozna zadzwonic do ms, powiedziec co sie stalo  i otrzymac drugi klucz. Czy ktos to przerabial ? moze opisac jak to zrobic...

Odp: Windows 7 OEM a przeniesienie licencji na drugi komp
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Czerwiec 2010, 21:31:50 »
Nie nie nie telefonicznie możesz aktywować system a nie zadzwonić i powiedzieć "Hej płyta mi siadła dajcie 2 kod" gdyby była taka możliwość to każdy by dzwonił żeby kod dostać  :D Numeru pod który się dzwoni nie znam może ktoś inny ci napisze ;)

Offline fazzi

  • ***
  • 180
  • W oczekiwaniu na Windows 8 ...
Odp: Windows 7 OEM a przeniesienie licencji na drugi komp
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Czerwiec 2010, 13:01:50 »
Zadzwoń pod 0 801 308 801. Tam pogadasz z automatem, a jak Cię przełączą do konsultanta to powiedz, że miałeś GWARANCYJNIE wymienianą płytę główną i cała filozofia.