TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Czarny ekran zamiast filmików startowych pomimo zainstalowanych kodeków

Witam, nie znalazłem takiego problemu na forum, więc piszę.Mam zainstalowanego Windows 7 Professional 32bit i zainstalowane kodeki K-lite z XviD codec, gdy włączam grę Street Legal Racing w miejscu gdzie powinny być filmiki jest odtwarzany sam dźwięk, jednak to można pominąć i nie wpływa na działanie gry.Jednak wolę, żeby filmy też były odtwarzane.Z drugą grą gorzej, ponieważ to stary Dungeon Keeper i w momencie kiedy ma się załadować filmik, po lewej stronie ekranu wyświetla się czarny prostokąt i po chwili wyrzuca do pulpitu.Ogólnie gra wygląda jak by miała się uruchomić, ponieważ logo startowe producent itp się ładuje, a wywala w momencie filmiku.Tryb zgodności i uruchamianie jako administrator nie pomaga, nie próbowałem jeszcze przez przez Microsoft Capa...Cata..nie pamiętam nazwy, aplikacja do włączania starszych gier.
Jeszcze pamiętam, że na XP z niektórymi grami się instalowały jakieś kodeki do WMP 9, czy można te kodeki wrzucić do Windows 7, a jak tak to jakie?
Czy to wina kodeków i jeśli tak to na jakie przeinstalować?
Jak się sprawdza pełną wersję sytemu?Build itd?