TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z przeglądaniem niektórych stron na Windowsie 7

Problem z przeglądaniem niektórych stron na Windowsie 7
« dnia: 10 Czerwiec 2010, 17:05:28 »
Witam. Panowie taki o to problem. Od dłuższego czasu, przy próbie wejścia na Peb.pl lub Darkwarez.pl wyskakuje mi taki sam , identyczny tekst " This account has been suspended. Either the domain has been overused, or the reseller ran out of resources."
Czy może mi ktoś powiedzieć co jest tego przyczyną? Moj dostawca to TP , neostrada 2mb , pytałem po innych znajomkach i u nich juz od dluzszego czasu smigaja te strony normlanie a u mnie ciągle nie. Czy ktoś ma jakiś pomysł na rozwiązanie problemu????

Odp: Problem z przeglądaniem niektórych stron na Windowsie 7
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Czerwiec 2010, 21:03:52 »
Twoje konto zostało zawieszone.

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Problem z przeglądaniem niektórych stron na Windowsie 7
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Czerwiec 2010, 21:25:14 »
wiekszosc takich stronek posiada automatyczne usuwanie lub blokowanie  kont do których okres niezalogowania przekroczyło np. 40 dni