TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

hamaczi

hamaczi
« dnia: 05 Czerwiec 2010, 17:00:39 »
Jeśli zły temat to przepraszam i przepraszam, jeśli taki temat już był (szukałem i nie znalazłem). Chodzi o to, że pomimo znalezienia paru poradników i zrobienia co w nim ludzie piszą i pomimo paru dziennym męczeniu się nadal nie znalazłem poradnika, który by mi pomógł. A chodzi o to, że w żadnej grze będąc połączonym do sieci w hamachi nie mogę, ani postawić serva, ani się połączyć do kogoś. Proszę o pomoc.

 Edit: znalazłem w połowie dobre rozwiązanie, w zaawansowanych ustawieniach protokołu internetowego 4 zmieniłem metryke inferejsu na 10, i teraz mogę dołączyć do kogoś do gry, ale jak ja tworze to jej nie widać.
« Ostatnia zmiana: 18 Czerwiec 2010, 18:36:57 wysłana przez Pikson »

Offline pionner

  • *****
  • 662
  • piąty pancerny ;)
Odp: hamaczi
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Czerwiec 2010, 15:21:56 »
hmmm... nie jestem w temacie, ale czy masz może ruter? Jeśli tak to spróbuj go pominąć przy łączeniu do neta (tzn. odłącz i postaw obok).