TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

nie uruchamia się Sid Meier Railroad!

nie uruchamia się Sid Meier Railroad!
« dnia: 06 Czerwiec 2010, 16:38:02 »
Witam. Mam problem z grą Sid Meier Railroad!, instaluje się poprawnie, jednak nie uruchamia się. Próbowałam działać ze zgodnością, zarówno przy instalacji jak i przy uruchamianiu, nic z tego.
Mam Windows 7 64b home, parametry kompa ponad wymagane.
Proszę o pomoc. Może jest jakaś wersja uaktualniona albo crack do tego:/ Oczywiście gra jest legalna (Cenega)

Odp: nie uruchamia się Sid Meier Railroad!
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Lipiec 2010, 17:23:20 »
chyba niestety nic z tego:/ ja tak samo mam z grą manhunt 2 :| instaluje chce odpalić i nic się nie dzieje. Niestety windows XP byl najlepszy a reszta ehh lepiej nie mowic...

Offline danet

Odp: nie uruchamia się Sid Meier Railroad!
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Sierpień 2010, 10:32:22 »
Witam. Mam problem z grą Sid Meier Railroad!, instaluje się poprawnie, jednak nie uruchamia się. Próbowałam działać ze zgodnością, zarówno przy instalacji jak i przy uruchamianiu, nic z tego.
Mam Windows 7 64b home, parametry kompa ponad wymagane.
Proszę o pomoc. Może jest jakaś wersja uaktualniona albo crack do tego:/ Oczywiście gra jest legalna (Cenega)

Jeżeli posiadasz oryginalna grę, zarejestrowana w Cenedze, to zgłoś się do nich. Od pewnego czasu wydają poprawki pod se7en ale tylko na swoje gry.

firefighter1

Odp: nie uruchamia się Sid Meier Railroad!
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Sierpień 2010, 11:59:41 »
przy instalacji uruchom jako administrator i zezwól wszystkim na dostęp do plików