TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Punkty przywracania

Offline Lufa

Punkty przywracania
« dnia: 27 Czerwiec 2011, 22:02:41 »
Witam.
Jak ustawić żeby robiło się więcej punktów przywracania? Ostatnio chciałem przywrócić system i okazało się że mam tylko dwa punkty przywracania. A może jakoś się one kasują samoistnie? Jak miałem XP to było tych punktów do cholery a tu jak na lekarstwo.
z góry dzięki!

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: Punkty przywracania
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Czerwiec 2011, 19:09:45 »
twórz punkt samemu kiedy chcesz ;)

Odp: Punkty przywracania
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Wrzesień 2011, 20:55:58 »
Mam to samo spostrzeżenie i robię tak ja radzi Hubert.
Są wprawdzie do tego ustawienia, ale dotąd nie wykapowałem co zmienić, by było więcej punktów.

Offline igbron

  • ***
  • 166
Odp: Punkty przywracania
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Październik 2011, 18:22:40 »
PPM na Mój Komputer, Właściwości, Zaawansowane ustawienia systemu, Ochrona systemu, Konfiguruj - użycie miejsca na dysku zwiększ np jeszcze raz o tyle ile w chwili obecnej aktualnie jest w użyciu. W przypadku braku większej ilości przeznaczonej na ochronę systemu, poprzednie punkty przywracania są automatycznie usuwane. Myślę, ze to Ci pomoże.

Odp: Punkty przywracania
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Marzec 2012, 23:58:49 »
To nie pomogło mnie - zwiększyłem 2-krotnie i po 2 dniach mój ręcznie ustawiony punkt zniknął a dalej figuruje systemowy punkt 2 dni wcześniejszy. Juz kilka razy sprawdziłem, że ręczne punkty są szybko likwidowane i nie wiadomo co zrobić.