TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 7 - wrażenia z użytkowania

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Windows 7 - wrażenia z użytkowania
« dnia: 17 Styczeń 2009, 16:44:04 »
Witam w skrócie opisze wrażenia z użytkowania W7.

1.Instalacja 20 minut i wszystkie sterowniki są idealne :)
2.Instalacja reszty programów tu jeden minus Deamon tools niestety nie wchodzi ale mam już zastepce...
3.Szybkosc i Stabilnosc jak na bete coś wspaniałego Vista poprawiona i tyle...
4.Gry jak na razie wszystkiee działają nawet Diablo 2 LOD a ktoś pisałe że nie durni ludzie...co do szybkosci nic nie robie benchmarków ale wszystko płynie jak na Viscie możę szybciej...
5.Nowe poprawki w interfejcie itd na plus.
6.User Account Control zawsze wyłaczam bo gram w stare gry ale poprawili już nie pyta się o wszystko :)
7.Wygląd jeszcze łądniejszy niż Vista + mniejsze użycie zasobów...
8.IE8 działą lepiej od 7...nowy Paint,Word poprawa...co do WMP12 nic działą odpaliłem tylko pare filmów napisów nadal nie czyta minus ale jest Vobsub wiec... :)
8.Aktywacja bez problemu beta klucz pasował jak ulał...

Podsumowanie jest to poprostu poprawiona Vists na dopalaczu system jest cudowny nic tylko czekam na nową bete a za rok full wersje :)

Co do mojego sprzetu zadna rewelacja zwykły pdc 3.00Ghz,4gb ramu i 3870 nisko budżetowy komp :)

Edit:
9.Instalacja drukarki bajerka sama i wszystko działą nawet skanner :)
10.Cóz mojej komórki nie dało rady zainstalowac trudno...
11.Filmiki z chinskich stronek chodzą dobrze nie przerywa połaczenia na IE8 lepiej niz FF3 :)
« Ostatnia zmiana: 28 Luty 2009, 20:53:14 wysłana przez Mirahz »

Odp: Windows 7
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Styczeń 2009, 18:11:10 »
wszystkiee działają nawet Diablo 2 LOD a ktoś pisałe że nie durni ludzie...


Widze że masz za nic moje rady ... A tak przy okazji to u mnie właśnie diablo nie działa i ja to pisałem na forum i nie durni ludzie tylko czytaj netykiete! . Nie mysl ze nie drażyłem problemu ! Mam cadowską karte graficzną i windows 7 nie potrafi jej jeszcze do konca obsłużyć i to dlatego takie bajery !  Przyszedłeś na forum i robisz złe wrażenie , a pierwsze wrażenie najważniejsze , wiesz o tym ?

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Windows 7
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Styczeń 2009, 18:17:32 »
Wersja beta u mnie działą u ciebie nie ja tylko opisuje swoje wrazenia system mi się podoba i tyle...

Co to jest cadowską karte?:)

Na viscie żeby odpalic D2 musiałem modyfikowac rejestr bo nawet nie chciało się zainstalowac a na W7 rusza bez problemu...tylko tryb directdrwa cos nawalał ale directx działa...
« Ostatnia zmiana: 17 Styczeń 2009, 18:21:29 wysłana przez gregor_y »

Odp: Windows 7
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Styczeń 2009, 18:26:07 »
Nie chodzi mi o przedstawianie Twojej opinii a o obrażanie mnie i innych !

BTW

Karta cadowska jest to karta zoptymalizowana do obliczen projektanckich CAD kosztem wydajności w grach .

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Windows 7
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Styczeń 2009, 18:30:58 »
OK sorki ale zwykle ludzie sami stwarzają problemy po prostu u mnie działą bez problemu...jak wspominałem na Viscie nawet wydzainstalowac nie mogłem bez edycji rejestru wiec aje mi się że W7 to krok do przodu...

I sorki jesli cię uraziłem może bedzie lepiej jak poczekamy na D3 :)

Odp: Windows 7
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Styczeń 2009, 18:33:25 »
Owszem diablo III kupie i przejdę bez odchodzenia od kompa ;p Ale w diablo II ochoczo pocinam na bn i jest frajda .

Ok może ludzie stwarzają dziwne problemy ale nie masz prawa nazywać ich durniami ....

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Windows 7
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Styczeń 2009, 18:46:38 »
Ok może ludzie stwarzają dziwne problemy ale nie masz prawa nazywać ich durniami ....

Teoretycznie mam a ty możesz mnie nazwac jak chcesz ale z drugiej strony już przeprosiłem więc zajmę się ważniejszymi sprawami...jeszcze raz sorki...

Po drugie robimy offtopic wiec zmiana tematu kolego :)

Edit:Nadal przeglądarka obrazków nie działa w windows 7 hm...
« Ostatnia zmiana: 17 Styczeń 2009, 20:19:52 wysłana przez gregor_y »

Offline 777

Odp: Windows 7
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Styczeń 2009, 20:47:31 »
Seven, chociaż jeszcze w beta, jest już o niebo lepszy o Visty. Nowy pasek, wstążki do WordPada i Painta... A jedyny minus to braku Windows Mail i Windows Movie Maker :(

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Windows 7
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Styczeń 2009, 22:13:05 »
Seven, chociaż jeszcze w beta, jest już o niebo lepszy o Visty. Nowy pasek, wstążki do WordPada i Painta... A jedyny minus to braku Windows Mail i Windows Movie Maker :(

Patrz www.download.live.com  ;)
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Offline 777

Odp: Windows 7
« Odpowiedź #9 dnia: 19 Styczeń 2009, 08:40:10 »
I teraz Movie Maker i Mail będzie należał do Windows Live? :-\
« Ostatnia zmiana: 19 Styczeń 2009, 15:16:47 wysłana przez 777 »

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Windows 7
« Odpowiedź #10 dnia: 19 Styczeń 2009, 10:30:04 »
I teraz Movie Maker i Mail będzie należał do Windows Mail? :-\

? Nie to nadal osobne rzeczy po prostu musisz je pobrac ze stronki co podał 777...

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Windows 7
« Odpowiedź #11 dnia: 19 Styczeń 2009, 15:22:15 »
I teraz Movie Maker i Mail będzie należał do Windows Mail? :-\

? Nie to nadal osobne rzeczy po prostu musisz je pobrac ze stronki co podał 777...

1. są to osbne składniki, pobierasz Live Downloadera takiego i tam wybierasz co chcesz ściągnąć, i one się integrują z Windows. I wreszcie nie ma w sstemie I Live Mail i Windows Mail, tylko ten ładniejszy i sprawniejszy Live. Tak ejst dobrze.

2.ja podałem :P
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX