TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Adobe Reader

Adobe Reader
« dnia: 25 Maj 2010, 20:15:52 »
Witam. Mam problem z instalacją najnowszej wersji 9.3 Adobe Readera. Jak pierwszy raz instalowałem, to zainstalował się normalnie, ale miałem po angielsku. Ściągnąłem polską wersję, a angielską usunąłem. Teraz, gdy chcę uruchomić instalator obojętnie jakiej wersji to nic się nie dzieje. Mogłem zainstalować wersję 6.xx. W późniejszych instalatory się nie uruchamiają. Pojawia się w menedżerze zadań na kilka sekund proces instalatora i znika. Co zrobić? Może w rejestrze zostały jakieś resztki po angielskiej wersji i dlatego nie chce się uruchomić. Gdzie je znaleźć? Pomocy.

Odp: Adobe Reader
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Maj 2010, 20:24:21 »
Trzeba przeczyścić rejestr i usunąć błedne wpisy.Polecam Yamicsoft Windows 7 Manager

Odp: Adobe Reader
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Maj 2010, 20:58:58 »
Czyściłem rejestr różnymi programami i nadal nic.

Odp: Adobe Reader
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Maj 2010, 13:49:01 »
Spróbuj tego sposobu:
1. W panelu sterowania, w opcjach folderów zaznacz opcję"Pokaż ukryte pliki i foldery"
2. W folderach użytkowników pousuwaj wszystkie foldery z napisem Adobe
3. Zrestartuj komputer i odznacz opcję"pokaż ukryte pliki i foldery"
4. Spróbuj zainstalować Adobe Readera.
Do wszystkich tych operacji najlepiej użyć programu Total Commander.

Offline McVein

  • ***
  • 209
Odp: Adobe Reader
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Czerwiec 2010, 19:24:22 »
mozesz tez zainstalować świetną alternatywę dla Adobe reader -  jest nią Foxit Reader - jest szybszy o wiele od orginału a przy tym w wersji pro możesz edytować pdfy.
Pozdrawiam wszystkich.