TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

YouTube Downloader (.net, C#)

Offline Luke

  • ****
  • 423
YouTube Downloader (.net, C#)
« dnia: 14 Maj 2010, 15:14:52 »
Czasem są na YouTube takie filmy, że chciałoby się je mieć na dysku i odtwarzać bez połączenia z internetem. Stąd mamy strony, które umożliwiają pobieranie filmów z YouTube. Jest nawet program YouTube Downloader, który też to potrafi. Jednak ten program nie bardzo mi się podoba. Dlatego postanowiłem stworzyć własną wersję programu do ściągania filmów z YouTube specjalnie dla Windows 7 (jeszcze nie wiem, czy działa w starszych systemach i jak działa bez Aero... :P)

Mój program wygląda tak:

Napisałem go w Visual Studio 2008 w języku C#. Zapraszam do testowania i łapania błędów. ;) Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś sprawdził, czy program działa pod Vistą. Pod XP raczej nie powinien poprawnie działać, ale dostosuję go również do tego systemu. :)

Program instalacyjny można pobrać tutaj:

Chciałem, żeby program ładnie wyglądał i pozwalał szybko ściągać filmiki. Udało mi się nawet zrobić ten pasek ładowania pod ikoną programu, co bardzo fajnie wygląda. :P Tak jak podczas kopiowania plików. :) Ale ze względu na ten pasek obawiam się, że program nie będzie działał pod Vistą.
« Ostatnia zmiana: 19 Maj 2010, 19:35:22 wysłana przez Luke »

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: YouTube Downloader (.net, C#)
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Maj 2010, 16:19:21 »
Fajne ;D
Jest już Visual Studio 2010 Final ;D Chcesz torrenta :D

Offline Luke

  • ****
  • 423
Odp: YouTube Downloader (.net, C#)
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Maj 2010, 16:24:12 »
Nie, dzięki. :P Mam oryginał z uczelni. :)

~

Delikatnie zmieniłem wygląd programu. :P
« Ostatnia zmiana: 15 Maj 2010, 18:24:13 wysłana przez Luke »

Offline pionner

  • *****
  • 662
  • piąty pancerny ;)
Odp: YouTube Downloader (.net, C#)
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Maj 2010, 18:13:15 »

tak wygląda w viście z wgranym skinem z xp, na normalnej wersji jest z przezroczystością :)

Offline Luke

  • ****
  • 423
Odp: YouTube Downloader (.net, C#)
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Maj 2010, 21:48:36 »
Wygląda ok. Dzięki za info. :)

Niedawno uruchomiłem stronę programu, gdzie będę zamieszczał jego nowe wersje: http://youtube-downloader.xn.pl/ Aktualna wersja to 0.3 beta i ma już mechanizm automatycznej aktualizacji.

Offline Jaro

Odp: YouTube Downloader (.net, C#)
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Maj 2010, 09:37:49 »
Program bardzo chwale ale nie wiem czemu nie mogę jeden rzeczy ściągnąć i wyskakuje coś takiego http://img248.imageshack.us/i/beztytuunfz.png
A tutaj dodaje link do tego : http://www.youtube.com/watch?v=8PLSkwc4na4&feature=channel

hmm... może dlatego to wyskakuje że od +18...
« Ostatnia zmiana: 21 Maj 2010, 10:56:36 wysłana przez Jaro »

Offline Luke

  • ****
  • 423
Odp: YouTube Downloader (.net, C#)
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Maj 2010, 11:52:55 »
Jeśli jest to film +18, to program go nie ściągnie, bo obejrzenie takiego filmiku wymaga zalogowania. Hmm... a może to by była dobra opcja, żeby móc się zalogować i ściągać bez ograniczeń. :P Pomyślę o tym. Na razie skupię się na optymalizacji i możliwości uruchomienia w XP. ;)

Offline Mirahz

  • *****
  • 367
    • Windows 7
Odp: YouTube Downloader (.net, C#)
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Maj 2010, 15:50:45 »
Widzę, że idziesz za ciosem. Po otoFotki Uploader, przyszedł czas na YouTube Downloader. Jeśli przeniesiesz YTD na XP, to nie zapomnij o otofotkach :)

Offline Jaro

Odp: YouTube Downloader (.net, C#)
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Maj 2010, 19:53:51 »
Jeśli jest to film +18, to program go nie ściągnie, bo obejrzenie takiego filmiku wymaga zalogowania. Hmm... a może to by była dobra opcja, żeby móc się zalogować i ściągać bez ograniczeń. :P Pomyślę o tym. Na razie skupię się na optymalizacji i możliwości uruchomienia w XP. ;)
Byłoby bardzo miło... Mała rzeczy a by ucieszyła ;)
Pozdrawiam i życzę sukcesów ;]

Odp: YouTube Downloader (.net, C#)
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Maj 2010, 22:20:24 »
Pobieranie filmów z chociażby Vevo również nie działa poprawnie :P

Offline Luke

  • ****
  • 423
Odp: YouTube Downloader (.net, C#)
« Odpowiedź #10 dnia: 18 Czerwiec 2010, 23:56:58 »
Bo to jest tylko do YouTube. :P

Od dzisiaj program działa również w Windows XP. :)





Offline Mirahz

  • *****
  • 367
    • Windows 7
Odp: YouTube Downloader (.net, C#)
« Odpowiedź #11 dnia: 23 Czerwiec 2010, 18:55:46 »
Czekam na wersje pod XP dla OtoFotki Uploader :)

Offline Luke

  • ****
  • 423
Odp: YouTube Downloader (.net, C#)
« Odpowiedź #12 dnia: 12 Lipiec 2010, 08:46:03 »
Już jest.  ;)

Offline Luke

  • ****
  • 423
Odp: YouTube Downloader (.net, C#)
« Odpowiedź #13 dnia: 29 Lipiec 2010, 21:25:20 »
Program przestał działać, bo na stronie YouTube pojawiły się zmiany. Ale już dostosowałem program do nowej odsłony YouTube i znów można pobierać filmiki. :)

Offline SYM

Odp: YouTube Downloader (.net, C#)
« Odpowiedź #14 dnia: 27 Styczeń 2011, 16:19:38 »
Ja mam problem, ostatnio zainstalowałem VS 2008, i wyskakuje mi błąd:
Microsoft .NET Framework, gdy klikam Pobierz film, nie ważne jaka jakość i film.  >:(
"Need backup"