TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

win7 spowalnia zaraz po zainstalowaniu

win7 spowalnia zaraz po zainstalowaniu
« dnia: 12 Maj 2010, 11:09:08 »
Taki problemik - właściwie dopiero co zainstalowałem windows 7 wczoraj wieczorem, a ten po paru minutach zaczął spowalniać, minuty zajmowało nawet żeby zamknąć dowolną aplikację, a w końcu zwisa tak że mogę sobie tylko myszką pomachać po ekranie. ctrl+alt+delete w tej sytuacji nic nie daje, w najlepszym wypadku po kilkunastu minutach ekran robi się czarny (poza wskaźnikiem myszy), a po paru następnych wyskakuje okienko że nie można wyświetlić opcji zabezpieczeń.
Wcześniej podobny problem miałem z vistą, ale występował dopiero po paru miesiącach od ostatniej reinstalacji. W końcu się zirytowałem, puściłem format partycji systemowej i zainstalowałem win7 professional ed x86 (na licencji MSDNAA). Przeskanowałem jeszcze drugą partycję dwoma antywirusami - Comodo i a-squared - nie znalazły nic konkretnego, a po paru minutach nie mogę nawet zamknąć menu start w czasie poniżej dwóch minut.

procesor intel core2duo T5800, nie wiem co jeszcze podać przydatnego, może to że w "urządzenia i drukarki" system widzi jakieś nieznane urządzenie "na System zgodny ze standardem Microsoft ACPI" i 3 kolejne nieznane urządzenia systemowe na magistrali PCI (urządzenie 6 funkcje 2-4)