TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

komunikat o nieoryginalny systemie po spolszczeniu

komunikat o nieoryginalny systemie po spolszczeniu
« dnia: 28 Luty 2011, 20:55:14 »
Witam,
posiadam ORYGINALNY system windows 7, zakupiony w wersji ANG. Po spolszczeniu go programem vistalizator pojawia mi sie komunikat o tym jakoby system byl nieoryginalny. Spolszczylem go wg instrukcji na tym forum (watek: Jak sposzczyć Win7 Home Premium 64bit ANG?).

Czy grozi mi zablokowanie systemu czy cos takiego?
Nie ma jakiejs (nawet platnej) latki spolszczajacej? Prosze o informacje

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: komunikat o nieoryginalny systemie po spolszczeniu
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Luty 2011, 21:48:16 »
mi nigdy nic takiego sie nie pokazalo - raczej niemozliwe by spolszczenie wywolalo taki komunikat - radze szukac przyczyny gdzie indziej

Odp: komunikat o nieoryginalny systemie po spolszczeniu
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Luty 2011, 22:15:00 »
A ja gdzieś o tym pisałem na forum http://www.windows7.pl/forum/index.php/topic,4707.0.html
Na twoim miejscu ściągną bym polską wersję tego systemu i zainstalował z kluczem który posiadasz teoretycznie powinno być ok tylko musisz zainstalować tą samą wersje systemu którą teraz posiadasz.

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: komunikat o nieoryginalny systemie po spolszczeniu
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Marzec 2011, 03:21:23 »
Co z tego że zainstaluje jak złamie warunki licencji? Tylko do Ultimate są oficjalne języki w WU, a jak masz HP EN, to już musi tak zostać. Jak spolszczysz, bądź od nowa zainstalujesz PL, to jesteś jeleniem, bo złamiesz licencję, czyli to samo jakbyś miał pirata, tyle że za niego zapłaciłeś :D Masz licencje i system HP EN i kropka.
Widzę że niektórzy kupują oryginalny system i myślą że wszystko wolno. Otóż nie. Czytajcie warunki licencji.
« Ostatnia zmiana: 01 Marzec 2011, 11:39:20 wysłana przez Madzia »

Odp: komunikat o nieoryginalny systemie po spolszczeniu
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Marzec 2011, 20:55:33 »
Odnośnie pytania zrób format i nie kombinuj :P No i módl się zeby znowu Ci nie wyskoczyło o piracie ...  ::)