TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

ZXDSL 852 v2 Windows 7 (64bit)

ZXDSL 852 v2 Windows 7 (64bit)
« dnia: 17 Kwiecień 2010, 13:43:51 »
witam


mam problem z internetem mam modem i windows taki jak w temacie po zainstalowaniu sterownikow zgodnych z vista 64 bit ktore mam na oryginalnej plycei z neostrady  lub roznych sterownikow pobieranych ze strron ,forum,lub oficjalnej strony TP wjecznie jeden i ten sam problem mam a mianowicie po zainstalowaniu jakich kolwiek sterowniku jest komunikat ze instalacja zakonczona powodzeniem lacz diody niezapalaja sie i pochwili takie cos mi sie pokazuje http://img196.imageshack.us/i/screen1oyl.jpg/      gdy wchodze w menadzer urzadzen jest wszystko wporzadku poza 2 ikonkami

ikona ADSL Modem ma nadole maly zolty wykrzyknik
i w zakładce karty sieciowe plik o nazwie ATM/ADSL miniport ten sam wykrzyknik

ktos juz rozwiazał moze ten problem jesli tak to bym był wdzieczny gdybyscie sie podzielili informacjami na ten temat

Odp: ZXDSL 852 v2 Windows 7 (64bit)
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Kwiecień 2010, 19:57:15 »
Przy włączaniu windowsa wciśnij F8 i wybierz opcję obsługi niepodpisanych sterowników (nie pamiętam jak to było dokładnie napisane) i tak będzie trzeba robić przy każdym uruchomieniu komputera. Ponoć da się jakoś "podpisać" sterownik jakimś programem, ale to musiałbyś poszukać sam w necie.