TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

8600GT i asus p5kc motherboard STEROWNIKI.

8600GT i asus p5kc motherboard STEROWNIKI.
« dnia: 24 Kwiecień 2010, 22:57:53 »
Witam serdecznie mam nestępujący problem , mianowiecie posiadam obecnie windowsa 7 i nigdzie nie moge znalesc sterownikow do GF 8600 GT gigabyte sciagnolem do viisty ale niestety nie powiodla sie instalacja , tak samo jest z plyta glowna asus p5kc motherboard tez niegdzie nie ma pasujacych sterownikow .. dlatego byl bym naprawde wdzieczny za wszelka pomoc w postaci jakis linkow lub przynajmniej rady co nalezy zrobic .

Odp: 8600GT i asus p5kc motherboard STEROWNIKI.
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Kwiecień 2010, 08:31:10 »
Na stronie producenta zawsze masz do pobrania sterowniki.
jeśli chodzi o asusa masz tutaj


A tutaj masz do karty graficznej.

Odp: 8600GT i asus p5kc motherboard STEROWNIKI.
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Kwiecień 2010, 08:45:31 »
tak tak akurat do karty graficznej juz mam ale na stronie asusa wlasnie tego linku co podales juz sterowniki sciagalem , posiadam windowsa 7 x64 a podczas sciagania sterownikow ze strony asusa pyta mnie o moj system operacyjny i tam mam opcje do wyboru : win me , win xp , win 2k , win vista x64 it itp ale nigdzie niema do windowsa 7 ... wiec sciagnolem do visty x64 i porbowalem zainstalowac ale nadal nic .

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: 8600GT i asus p5kc motherboard STEROWNIKI.
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Kwiecień 2010, 09:06:23 »
Do tak starej plyty Windows 7 powinien miec w sobie sterowniki. Najwyzej wejdz na strone intela i sciagnij najnowsze sterowniki do chipsetu.

Odp: 8600GT i asus p5kc motherboard STEROWNIKI.
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Kwiecień 2010, 09:32:42 »
zawsze można spróbować od xp.. czasem tak jest, że te działają a od visty nie..
uruchamiasz w trybie zgodności prawda?