TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Zagadka

Zagadka
« dnia: 18 Kwiecień 2010, 20:33:58 »
Mam naprawdę duzy problem.Zastanawiam się nad wywaleniem tego najgorszego systemu jakim jest windows 7.Posiadam kamerke internetową Logitech QuickCam S 7500.Na poprzednim komputerze  kamerka działała idealnie a na tym to przechodzi ludzkie pojęcie.Sciągnięte sterowniki bo oczywiście oryginalne nie współpracują z siódemką.Za każdym razem w celu uruchomienia kamerki muszę na nowo ja odinstalowac i na nowo zainstalowac sterowniki aby działała ale to robi się juz nudne.Czy ktoś może pomóc i wyjaśnic problem?dodam jeszcze,że urządzenie wielofunkcyjne HP działa na tym systemie jak wiatr zawieje.To są chyba jakies kpiny siódemki

Odp: Zagadka
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Kwiecień 2010, 18:40:45 »
Takie zachowanie systemu jest bardzo dziwne moim zdaniem system źle się zainstalował albo masz jakiegoś wirusa i dlatego działa nie stabilnie, opisanie przez ciebie sytuacje nie mają miejsca w dobrze zainstalowanym czystym od wirusów systemie. Jeśli komputer jest na gwarancji zgłoś się do serwisu niech się tym zajmą albo jeśli masz jakiegoś znajomego który miał do czynienia z tym systemem o pomoc.

Odp: Zagadka
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Kwiecień 2010, 06:39:22 »
Dzięki za informacje.Komputer kupiłam 3 miesiące temu z i posiadam oryginalny system,który był wgrany.Trochę mnie dziwi ,że w nowym siedzi sobie wirus.Zainfekowany fabrycznie.

Odp: Zagadka
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Kwiecień 2010, 14:34:10 »
Aby zainfekować komputer podłączony do internetu bez antywirusa wystarczy średnio 3.5 minuty.
Może byc i tak, że nawet po kilku tygodniach bez av będzie wszystko ok. Znam takich.. :P
Ale do sedna. Jeśli to oryginał to najpierw wykorzystaj MABM. Czasem nawet najlepszy antywirus potrafi coś przepuścić. Jeśli nic nie wykryje to oddaj komputer do serwisu jeśli jest na gwarancji. Takie zachowanie jest naprawdę dziwne. Jeśli korzystasz z Comodo Internet Security to wyłącz Sandbox w programie i uruchom ponownie system i dopiero instaluj sterowniki, bo to wygląda na jakąś wirtualizacje systemu.

Odp: Zagadka
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Kwiecień 2010, 14:49:34 »
Mam zainstalowany program " MABM" kilka  razem logi informowały o
Zainfekowane informacje rejestru systemowego:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer\NoActiveDesktopChanges (Hijack.DisplayProperties) -> Bad: (1) Good: (0) -> Quarantined and deleted successfully.
Był tam jakiś wirus w dysk C /fujitsu/images/drivers utilites niestety mam język systemu po francusku.W dodatku nie mam możliwości zmiany na polski.(Home Premium 64-bit)

Odp: Zagadka
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Kwiecień 2010, 15:00:30 »
Jeśli mbam wykrył i zostało usunięte to wirusa być nie powinno.
Możesz też skorzystać z SARDU (Shardana Antivirus Rescue Disk Utility) bo mbam mógł cos przepuścić. Jeśli i to nie pomoże oddaj komputer do serwisu.

Odp: Zagadka
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Kwiecień 2010, 15:13:22 »
Dziękuję za pomoc

Odp: Zagadka
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Kwiecień 2010, 15:14:43 »
Po to jesteśmy na forum żeby sobie pomagać.
Jak coś zawsze możesz pisać na priv żeby nie zaśmiecać forum. :)