TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z dźwiękiem C-Media 6501

Problem z dźwiękiem C-Media 6501
« dnia: 15 Kwiecień 2010, 20:39:16 »
Witam,

mam płytę główną Asus M2N-E SLI nie dawno zainstalowałem Windows 7 (64 bitowy), wszystko cudownie do dnia dzisiejszego.

Dzisiaj była jakaś aktualizacja, po czym z moich głośników zaczął wydobywać się trzask zamiast muzyki, tzn. trzask i pisk jest w momencie jak powinien być dźwięk potem jest cisza np. przy uruchamianiu systemu. Jest szum itd.
Wczoraj jeszcze wszystko działało poprawnie

Googlowałem przez 1 h szukając rozwiązania zainstalowałem driver - C-Media_Win7 6501 ale niestety nic nie pomogło (driver są do systemu 32 bitowego).
Próbowałem rozwiązywanie problemów itd.
Próbowałem przywracanie sytemu, ale instalacje wszystkie były krytyczne do bezpieczeństwa. Oczywiście sprawdziłem podłączenie słuchawek poza tym nic od wczoraj nie zmieniałem.

Proszę o Wasza pomoc

Odp: Problem z dźwiękiem C-Media 6501
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Maj 2010, 12:53:39 »
Są na stronie producenta !

http://www.asus.com/product.aspx?P_ID=NJ8fkR6ufRM9XvFC

Na dole strony w tabelce znajdź "DOWNLOAD" , Operating system wybierz Vista x64 .
Masz problem ? Pomogę ! Śmiało pisać na gg 6669185