TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Creative 5.1 AUDIGY SE

Offline maka

Creative 5.1 AUDIGY SE
« dnia: 15 Kwiecień 2010, 15:49:12 »
Witam, mam ten problem od długiego czasu gdyż wcześniej nie było sterowników, a trochę się oszukałem. Mam głośniki Creative T6100 5.1 i kartę dźwiękową AUDIGY SE. Chce, aby wszystkie głośniki mi grały, a nie tylko 2 ;/  

Czy są już mone sterowniki które umożliwiają takie mecyje??:)


Pozdrawiam Maka

Offline Mafiu

Odp: Creative 5.1 AUDIGY SE
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Kwiecień 2010, 13:05:36 »
Odsyłam Cię do tego tematu. Wszystko tam napisane :-X Będziesz mieć i dźwięk 5.1 oraz X-Fi Crystalizer i ciesz się dźwiękiem i opcjami jakie daje X-Fi Extreme Audio na Audigy SE. Sam korzystam i wszystko działa.

http://www.windows7.pl/forum/index.php/topic,4557.0.html

Offline maka

Odp: Creative 5.1 AUDIGY SE
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Kwiecień 2010, 13:35:16 »
Wtam, zainstalowałem Twoje sterowniki. Wszystkie głośniki smigają lecz jest jeden problem, przy pewnej skali glosnosci glosniki zaczynaja trzeszczec ze nie da sie sluchac;/ Czym to moze byc spowodowane?

Gdy wylacze CMSS-3D chodz elegancko ale tylko 2 glosniki, jak wlacze to trzeszcz wszystkie
« Ostatnia zmiana: 24 Kwiecień 2010, 13:55:53 wysłana przez maka »

Offline Mafiu

Odp: Creative 5.1 AUDIGY SE
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Kwiecień 2010, 14:49:49 »
Niestety nie jestem Ci w stanie pomóc. U mnie wszystko chodzi jak należy, bez żadnego trzeszczenia i innych. Odblokowałeś X-Fi Crytalizer i włączyłeś go? Może to coś pomoże. Lub pozmieniaj KHz i bity w "Creative Audio control panel". Może to jednak coś da.