TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Google Chrome zawiesza pulpit

Google Chrome zawiesza pulpit
« dnia: 04 Kwiecień 2010, 10:32:57 »
Mam ogromny problem. Używam oryginalny Windows 7 64bitowy i mam dziwny problem po uruchomieniu przeglądarki Google Chrome. Dodatkowo testowałem na prawie każdej wersji chrome od 2.0 do 5.0 beta włącznie.

Problem wygląda tak - po chwili przeglądania stron, nie mogę nic po za nią robić na pulpicie. Jakby zamarł cały pulpit i kręci się kursor jakby coś wczytywał. Po prostu wnioskuje, że wiesza się Explorer.exe. Jedynie działa ALT + TAB i wylogowanie. Ja ten problem od dawna mam na tym systemie i nie wiem jak go zlikwidować. Wirusów żadnych nie mam i spamów raczej też nie bo sprawdzałem. Czyszczę rejestr programami itd.

Co to może być? Zauważyłem, że IE też mi się zawiesiło wczoraj.

Flasha przeinstalowałem i nic nie pomogło smilies/sad.gif.

Odp: Google Chrome zawiesza pulpit
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Kwiecień 2010, 16:37:27 »
Pobierz najnowszą wersje Flash Playera zainstaluj najnowszą wersje Java SE 6 Runtime Environment (19). Napisz czy instalowałeś jakieś kodeki do filmów.

firefighter1

Odp: Google Chrome zawiesza pulpit
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Maj 2010, 00:13:37 »
chrome w w7 ma bardziej kłopot z silverlight niż z flashem  :-\

Offline Suchy

Odp: Google Chrome zawiesza pulpit
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Maj 2010, 13:09:30 »
ja zainstalowałem silverlighta i na żadnej wersji Chrome/Chromium mi się nie zacina (na flashu też nie)
po drugie wersje dev Chrome mają wbudowanego flasha, być może kolidują ze sobą (nie wiem nie znam się)