TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

SB Audigy SE problem z oprogramowaniem Windows 7

SB Audigy SE problem z oprogramowaniem Windows 7
« dnia: 05 Kwiecień 2010, 14:04:20 »
Witam
Po instalacji W7 nie mogę dojść do ładu z kartą dźwiękową.
Sterowniki pobrały się automatycznie wszystko działa ale nie mogę znaleźć wersji z jakąś konsolą w której można ustawić wyjście SPDIF
W domyślnym programie, było magiczne pole "digital output oonly" które załatwiało sprawę.
dzięki z góry za odpowiedź
peace out

Offline Mafiu

Odp: SB Audigy SE problem z oprogramowaniem Windows 7
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Kwiecień 2010, 11:52:36 »
Witam

Z tego co mi wiadomo Creative już nie wspierał Audigy nawet pod Vistę. Sterowniki niby są, ale tylko po to żeby był jakikolwiek dźwięk i nawet 5.1 nie obsługuje. Tu masz zmodyfikowane sterowniki od Daniela Kawakami. Po instalacji ciesz się dźwiękiem takim samym jaka daje ci karta X-Fi Extreme Audio ;-) (i X-Fi Extreme Audio i bodaj Music wykorzystują ten sam procesor co Audigy).

http://forums.creative.com/t5/Sound-Blaster/SB-P17X-Series-Support-Pack-2-7-04-01-2010-AudigySE-Value-LS/td-p/553341