TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Po uruchomieniu komputera nie działa Internet

Offline tomeh

  • ***
  • 191
    • Totemat
Odp: Po uruchomieniu komputera nie działa Internet
« Odpowiedź #15 dnia: 12 Grudzień 2010, 14:31:17 »
Proponuję wykonać ustawienia krok po kroku i wykonanie wpisania numerów karty itp masek sieci ręcznie
Serwis ToTemat z różnymi treściami...

Odp: Po uruchomieniu komputera nie działa Internet
« Odpowiedź #16 dnia: 19 Grudzień 2010, 15:57:03 »
Popieram przedmówcę , ustawienie adresów na sztywno powinno pomóc.

Odp: Po uruchomieniu komputera nie działa Internet
« Odpowiedź #17 dnia: 03 Luty 2011, 19:50:57 »
No i u mnie też pojawił sie podobny problem  :-\
Jedyny komputer w firmie z Win7 Pro x64.
System nie wykrywa problemów z siecią jednak żadne strony się nie otwierają, nawet nie da sie wejsc do konfiguracji switcha do którego komputer jest podłączony czy do konfiguracji routera (gdzie z innych stacji idzie bez problemu) ale same pingi na inne urządzenia czy komputery w sieci idą bez strat, podobnie jak pingi do samego komputera z Win7 z innych komuterów też dochodzą.
Nie jest to problem z kablem (na tym samym kablu inny komputer działa bez problemu; jeżeli nawet wymienie kabel to problem pozostaje), nie jest to problem portu na switchu (na innym porcie to samo a podłączając do tego samego portu inny komputer problemu nie ma), nie jest to problem firewalla/routera na styku sieci (profil konfiguracyjny dotyczy większej ilości podlączonych komputerów). Przaglądarka nie ma znaczenia.
Pełny skan antywirusem (NOD32) nic nie wykrył.
Obstawiam, że to jest coś z konfiguracją zapory win7 - a po jej całkowitym wyłaczeniu nawet pingi na ta stacje nie przechodziły  ???