TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Kompatybilność dysku twardego z tą płytą główną

czy ten dysk twardy http://www.agito.pl/dyski-twarde/wd-caviar-se16-wd3200aaks-320gb-16mb-sata300.0.43664.html  będzie działał bez problemu z tą płytą główną ECS Nforce3 250 (s939) ?
« Ostatnia zmiana: 02 Maj 2010, 07:50:23 wysłana przez popuri11 »

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Kompatybilność dysku twardego z tą płytą główną
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Maj 2010, 10:56:25 »
z tego co wyczytałem masz na płycie 2x sata , dysk ktory zamierzasz kupic jest na sata . Mozesz spokojnie kupic .

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Kompatybilność dysku twardego z tą płytą główną
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Maj 2010, 11:14:17 »
Działać będzie, tylko nie tak jak trzeba. Skoro dysk sata 300, a plyta ma kontroler sata 150, to i tak dysk bedzie działał w sata 150, wiec bezsensem jest go kupować.

Odp: Kompatybilność dysku twardego z tą płytą główną
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Maj 2010, 12:04:55 »
już kupiłem go dzięki za odp

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Kompatybilność dysku twardego z tą płytą główną
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Maj 2010, 12:49:35 »
Działać będzie, tylko nie tak jak trzeba. Skoro dysk sata 300, a plyta ma kontroler sata 150, to i tak dysk bedzie działał w sata 150, wiec bezsensem jest go kupować.

płyta nie jest najlepsza wiec pewnie w gre wchodzic tez bedzie wymiana w niedalekiej przyszłosci - w tym przypadku zakup tego dysku nie jest bezsensem.

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Kompatybilność dysku twardego z tą płytą główną
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Maj 2010, 14:14:48 »
Działać będzie, tylko nie tak jak trzeba. Skoro dysk sata 300, a plyta ma kontroler sata 150, to i tak dysk bedzie działał w sata 150, wiec bezsensem jest go kupować.

płyta nie jest najlepsza wiec pewnie w gre wchodzic tez bedzie wymiana w niedalekiej przyszłosci - w tym przypadku zakup tego dysku nie jest bezsensem.
Owszem jest bezsensem, bo wymiana kazdej czesci co jakis czas jest wlasnie bezsensem. Albo sie kupuje od razu najbardziej kompatybilny sprzet, albo nie kupuje sie wcale. Kazdy o tym wie ;D

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Kompatybilność dysku twardego z tą płytą główną
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Maj 2010, 14:27:07 »
Działać będzie, tylko nie tak jak trzeba. Skoro dysk sata 300, a plyta ma kontroler sata 150, to i tak dysk bedzie działał w sata 150, wiec bezsensem jest go kupować.

płyta nie jest najlepsza wiec pewnie w gre wchodzic tez bedzie wymiana w niedalekiej przyszłosci - w tym przypadku zakup tego dysku nie jest bezsensem.
Owszem jest bezsensem, bo wymiana kazdej czesci co jakis czas jest wlasnie bezsensem. Albo sie kupuje od razu najbardziej kompatybilny sprzet, albo nie kupuje sie wcale. Kazdy o tym wie ;D

ja od zawsze wymieniam co jakis czas - nigdy mi sie nie udało a nawet bym sie nie porwal kupic sprzetu juz gotowego.wiadomo dlaczego :)

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Kompatybilność dysku twardego z tą płytą główną
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Maj 2010, 15:18:34 »
Mi chodzi o czesci do zlozenia, a nie juz gotowy zlozony przez kogos tam w sklepie.