TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Usunięte wszystkie uprawnienia folderu "brak dostepu" jak to naprawić?

Witam.

Dziś bawiłem się folderem (ważnym folderem, po nowej instalacji systemu wyskaiwal mi komunikat ze potrzebne sa prawa admina - ale nie o tym) probowalem to zmienić zrobić siebie właścicielem i usunąłem wszystkie uprawnienia Mariusz, Administrator, SYSTEM i zastosowalem. A teraz nie moge z tym folderem nic zrobic. A usunac go nie moge usunac bo posiada wazne instalki i zdjecia.

porosze o pomoc.

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Usunięte wszystkie uprawnienia folderu "brak dostepu" jak to naprawić?
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Marzec 2010, 23:42:08 »
jak usunales to nadaj uprawnienia spowrotem

Odp: Usunięte wszystkie uprawnienia folderu "brak dostepu" jak to naprawić?
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Marzec 2010, 23:58:58 »
o to chodzi ze nie moge bo nie mam zadnych uprawnien nawet zeby nadac je. Mam odmowe dostepu. Nie moge nawet odczytac zawartosci tego folderu.

Odp: Usunięte wszystkie uprawnienia folderu "brak dostepu" jak to naprawić?
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Marzec 2010, 18:34:58 »
Witaj. Zaloguj się jako pełny administrator, przejmij na własność i nadaj uprawnienia dla użytkownika tego folderu.
Aby aktywować konto Super Administratora należy:

W Menu Start wybieramy Wszystkie programy > Akcesoria > Wiersz polecenia (poprzez prawy przycisk myszy aktywujemy menu kontekstowe, z którego wybieramy Uruchom jako Administrator)

Następnie wpisujemy polecenie:
Net user administrator /active:yes

Odp: Usunięte wszystkie uprawnienia folderu "brak dostepu" jak to naprawić?
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Marzec 2010, 19:30:50 »
Nie. inaczej. Na dysku C: klikasz prawym > udostępnianie > publiczny i inne bajery
też miałem ten problem ;)