TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 7 na lapie ;p

Offline Dox

Odp: Windows 7 - czy mi wejdzie
« Odpowiedź #15 dnia: 17 Styczeń 2009, 17:19:08 »
a niech mi zajmie 1/3 dysku  ;D xp mi sie już znudził a visty nie bede instalował.
zobacze jeszcze na moim drugim kompie  czy bedzie działał  ;) tamten ma procek 2500mhz 512 ramu i gfx ati radeon 9250 128mb

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Windows 7 - czy mi wejdzie
« Odpowiedź #16 dnia: 17 Styczeń 2009, 17:22:01 »
a niech mi zajmie 1/3 dysku  ;D xp mi sie już znudził a visty nie bede instalował.

Traktujesz system jak film alo grę? znudził ci się? LOL jesli XP chodził dobrze to po cholere zmieniac u mnie XP przestał działac jak ulepszyłem sprzet...a tym bardziej Vista wcale nie była wolniejsza od XP...
« Ostatnia zmiana: 17 Styczeń 2009, 17:23:36 wysłana przez gregor_y »

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Windows 7 na lapie ;p
« Odpowiedź #17 dnia: 17 Styczeń 2009, 17:46:31 »
Gregor nie kazdego stac lub nie kazdy potrzebuje lepszy sprzet, masz lepszy - ciesz sie, innych nie krytykuj. A zainstalowac mozna chociazby po to zeby sprawdzic czy i jak bedzie dzialalo - pozatym Win7 na niektorych komputerach nawet tych slabych dziala wydajniej od XP wiec jest sens zainstalowania i poswiecenia polowy dysku chociazby po to zeby sprawdzic.

Odp: Windows 7 - czy mi wejdzie
« Odpowiedź #18 dnia: 17 Styczeń 2009, 17:47:30 »

Traktujesz system jak film alo grę? znudził ci się? LOL jesli XP chodził dobrze to po cholere zmieniac u mnie XP przestał działac jak ulepszyłem sprzet...a tym bardziej Vista wcale nie była wolniejsza od XP...

Człowieku ! Opanuj się ;p Są tutaj (również ja i wielu innych  ) tzw. pasjonaci , dla których testy i grzebanie to zabawa , poznawanie nowości . Swoich czasów miałem 5systemów w tym 2 unixoidy i 24 partycje i było fajnie a potem wszystko odinstalowałem i doprowadziłem do 3 partycji bez utraty danych i jednego systemu co było sukcesem a jaka satysfakcja ! . To by było na tyle jeśli chodzi o twoje oburzenie "znudzeniem" ,natomiast na takim sprzęcie praca będzie komfortowa , to laptop więc na takim ekranie nie będzie napewno modelował 3d a faktem jest ze to netowania , notowania , filmowania i muzykowania 7 jest ergonomiczniejszy od xp , jako kolejny dziwny argument - 1/3 dysku - i co ? 2/3 dysku z programami i co ? Zostanie mu jeszcze troche do sprawnej pracy , przecież filmy etc. można przechowywać na dysku sieciowym - pamiętaj , że laptop to nie serwer danych , ani torrent serwer .


Instaluj 7 i zdaj relacje z placu boju .

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Windows 7 na lapie ;p
« Odpowiedź #19 dnia: 17 Styczeń 2009, 17:49:57 »
Troche offtop - sory, ale tak jak lukas napisal - wiekszosc uzytkownikow tutaj to pasjonaci ktorzy zainstaluja chociazby dla slynnego "zobaczyc czy dziala", niektorym sprawia to dobra zabawe - mnie osobiscie bardzo ciekawilo czy system pojdzie na takim sprzecie i jak bedzie pracowal i chetnie zobacze relacje.

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Windows 7 na lapie ;p
« Odpowiedź #20 dnia: 17 Styczeń 2009, 18:00:20 »
Gregor nie kazdego stac lub nie kazdy potrzebuje lepszy sprzet, masz lepszy - ciesz sie, innych nie krytykuj. A zainstalowac mozna chociazby po to zeby sprawdzic czy i jak bedzie dzialalo - pozatym Win7 na niektorych komputerach nawet tych slabych dziala wydajniej od XP wiec jest sens zainstalowania i poswiecenia polowy dysku chociazby po to zeby sprawdzic.

Według mnie strata czasu ale skoro nie macie nic lepszego do roboty nie moja sprawa powodzenia...

Nie zrozumcie mnie zle sam mam starą amigę ale to z sentymentu czasami odpale...

Jesli kogos uraziłem to sorki po prostu moje zdanie...

Odp: Windows 7 na lapie ;p
« Odpowiedź #21 dnia: 17 Styczeń 2009, 18:02:14 »
Gregor nie kazdego stac lub nie kazdy potrzebuje lepszy sprzet, masz lepszy - ciesz sie, innych nie krytykuj. A zainstalowac mozna chociazby po to zeby sprawdzic czy i jak bedzie dzialalo - pozatym Win7 na niektorych komputerach nawet tych slabych dziala wydajniej od XP wiec jest sens zainstalowania i poswiecenia polowy dysku chociazby po to zeby sprawdzic.

Według mnie strata czasu ale skoro nie macie nic lepszego do roboty nie moja sprawa powodzenia...

Nie zrozumcie mnie zle sam mam starą amigę ale to z sentymentu czasami odpale...

Jesli kogos uraziłem to sorki po prostu moje zdanie...

Podstawową umiejętnością jest przedstawienie swojego zdanie nie urażając i wysmiewając innych ;p  Ok spoko , na drugi raz łagodniej pisz , albo zrób w rundki po pokoju zanim klikniesz wysli ;p . Pozdro.

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Windows 7 na lapie ;p
« Odpowiedź #22 dnia: 17 Styczeń 2009, 18:48:42 »
Podstawową umiejętnością jest przedstawienie swojego zdanie nie urażając i wysmiewając innych ;p  Ok spoko , na drugi raz łagodniej pisz , albo zrób w rundki po pokoju zanim klikniesz wysli ;p . Pozdro.

Ok zapamiętam :) po drugie po prostu tak pisze wiec nie bierzcie tego do siebie sorki może się opanuje troche :)

Odp: Windows 7 na lapie ;p
« Odpowiedź #23 dnia: 17 Styczeń 2009, 18:52:34 »
przypominam trochę odbiegacie od tematu  ;D

Offline Dox

Odp: Windows 7 na lapie ;p
« Odpowiedź #24 dnia: 17 Styczeń 2009, 20:22:35 »
jutro od rana sciągne i zainstaluje windows 7  8) może podrzuce screeny ;p

Offline Dox

Odp: Windows 7 na lapie ;p
« Odpowiedź #25 dnia: 20 Styczeń 2009, 16:21:05 »
Wczoraj zainstalowałam Windows 7 na tym lapku i wszystko śmiga  ;D oprócz mp3 8)

Offline andro_blax

  • *
  • 4
  • red power
Odp: Windows 7 na lapie ;p
« Odpowiedź #26 dnia: 20 Styczeń 2009, 17:56:20 »
u mnie system smiga juz 2 dni :)....powiem tak :
zalety
jak dla mnie system szybciej smiga niz vista, jest wydajniejszy, mniej zasobozerny, ladnie wyglada, kilka fajnych rozwiazan ma systemik, nie musialem instalowac zadnych sterow (wifi,blutacz:) wszystko smiga).....

wady

ale jest kilka bledow....:
a mianowicie : dzis wyskoczyl blad z przegladarka mozilla firefox (nie chce sie uruchomic) , zainstalowac deamona to jest niemozliwoscia.........

.no ale w koncu to wersja beta........

........ogolna ocena 7/10

Offline Dox

Odp: Windows 7 na lapie ;p
« Odpowiedź #27 dnia: 21 Styczeń 2009, 16:16:32 »
Poniżej podaje filmik jak mi chodzi windows 7 :
http://pl.youtube.com/watch?v=j6cEXI20gXA

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Windows 7 na lapie ;p
« Odpowiedź #28 dnia: 21 Styczeń 2009, 16:23:49 »
Poniżej podaje filmik jak mi chodzi windows 7 :
http://pl.youtube.com/watch?v=j6cEXI20gXA

WOW sapper ci płynie chodzi :) a na serio ciesze się ze ci dobrze chodzi :)

Odp: Windows 7 na lapie ;p
« Odpowiedź #29 dnia: 21 Styczeń 2009, 16:40:30 »
Bardzo fajnie że udało ci się postawić ten system na tym Lapie. Ja dzis postawie tą winde na podobnym sprzęcie (Compaq evo N610c P4-2GHz 512DDR MRadeon7500) i postaram się zdać relacje z zabiegu.
Co do samej instalacji nowej windy na leciwych sprzętach. Ta wersja jest tylko po to żeby ją wypróbować, a zatem stwierdzenie że niema sensu instalować jej na starym sprzęcie jest jak najbardziej błędne. Ja przeprowadzę taką instalacje z czystej ciekawości a w przypadku problemów będą kolejne ciekawe wyzwania;).

Pozdrawiam!