TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 7 z MSDNAA

Windows 7 z MSDNAA
« dnia: 24 Luty 2010, 19:50:16 »
Witam
Ostatnio chciałem sobie zainstalować Windows 7 Professional x64 z MSDNAA, no więc ściągnąłem ten mały pliczek przez który można ściągnąć ten system, i nie wiem co się stało ale ściąganie doszło gdzieś do około 55% i wyskoczył komunikat że system już się ściągnął, i obraz zajmuje trochę ponad 1 GB a powinien zajmować około 2.8 GB, ale gdy zamontuję obraz to zajmuje te 2.8 GB, no więc wtf  ???
Nie rozumiem czemu pisało że ściąganie się zakończyło jak przecież doszło do 55%
Proszę o odp

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Windows 7 z MSDNAA
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Luty 2010, 20:09:00 »
jak sciagneło sie poprawnie to nie ma sie co czepiac - moze jakis lag powstał

Offline Tom

  • *****
  • 589
  • ;)
Odp: Windows 7 z MSDNAA
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Marzec 2010, 22:42:07 »
Zobacz, ile system na dysku zajmuje. Jeśli plik .iso nie zajmuje odpowiedniego rozmiaru, nie masz co montować, bo może to być błędna informacja zaczerpnięta z tablicy plików zapewne.
MSI Wind U100  |  W7 RTM Home Premium

Odp: Windows 7 z MSDNAA
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Marzec 2010, 12:48:47 »
Mam pytanie odnośnie win7 z MSDN AA:
dostałem na swojej uczelni klucz do win7x64 ale chyba zainstalowałem złą wersję systemu ponieważ ten klucz nie pasuje. Zainstalowana wersja to win7x64 Enterprise (wersja testowa). Jaką wersję powinienem ściągnąć?

Odp: Windows 7 z MSDNAA
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Marzec 2010, 13:35:32 »
Windows 7 Professional x64

Offline Grechu

  • ***
  • 153
Odp: Windows 7 z MSDNAA
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Sierpień 2012, 21:30:18 »
Za jakiś czas czeka mnie instalacja W7 i prawdopodobnie będzie to Windows "studencki". Tylko najpierw muszę kogoś pokierować jak go zdobyć. W związku z tym mam kilka pytań:
-Kiedy mozna pobrac ten system? Dopiero jak rozpocznie się rok akademicki czy można wcześniej?
-Gdzie student musi się zgłosić?
-By ściągnąć iso dostanie jakieś indywidualne hasło i login?
-Klucz do W7 dostanie indywidualny czy jakis uniwersalny?
-Wystarczy wpisać ten klucz czy trzena windowsa jeszcze jakoś aktywować?

Offline Mirahz

  • *****
  • 367
    • Windows 7
Odp: Windows 7 z MSDNAA
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Sierpień 2012, 11:23:35 »
Za jakiś czas czeka mnie instalacja W7 i prawdopodobnie będzie to Windows "studencki". Tylko najpierw muszę kogoś pokierować jak go zdobyć. W związku z tym mam kilka pytań:
-Kiedy mozna pobrac ten system? Dopiero jak rozpocznie się rok akademicki czy można wcześniej?
-Gdzie student musi się zgłosić?
-By ściągnąć iso dostanie jakieś indywidualne hasło i login?
-Klucz do W7 dostanie indywidualny czy jakis uniwersalny?
-Wystarczy wpisać ten klucz czy trzena windowsa jeszcze jakoś aktywować?

1. Jeśli będziesz miał dane do logowania to nie ma znaczenia kiedy będziesz go pobierał.
2. Na ogół za tym wszystkim stoi dana uczelnia i to ona przystępuje do programu. Musisz dowiadywać się na uczelni
3. Logujesz się na swoje konto i pobierasz co potrzeba. Z tego co pamiętam, to na początku pobierało się przygotowany przez MS downloader za pomocą którego zasysałeś obraz.
4. Indywidualny
5. Wpisujesz klucz, a co do aktywacji to standardowo jak z Windowsem np. online.

Tak było kiedyś. Prawdopodobnie niewiele się zmieniło w tej kwestii :)