TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Gadżet na pulpit

Gadżet na pulpit
« dnia: 21 Luty 2010, 01:52:11 »
Witam.
Mam do Was pytanie czy ktoś wie jak nazywa się gadżet po prawej stronie tego zdjęcia. Przedstawia on zużycie procesora, pamięci RAM itd.
Może znacie również miejsce gdzie taki gadżet można ściągnąć lub tego typu podobne. Z góry wielkie dzięki.


Offline fazzi

  • ***
  • 180
  • W oczekiwaniu na Windows 8 ...
Odp: Gadżet na pulpit
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Luty 2010, 01:58:14 »
Ten ze zdjęcia nie wiem, ale ja mam podobny (wg. mnie ładniejszy) i zowie się on Computer Status. Pobrałem go ze strony Microsoftu z gadżetami dla Windows 7.

Odp: Gadżet na pulpit
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Luty 2010, 12:01:34 »
Fazzi dzięki za odpowiedź. Zainstalowałem polecany przez Ciebie gadżet lecz mimo wszystko nie przypadł mi on do gustu. Mam wrażenie że jest za mało szczegółowy i jednak nie jest tak ładny jak ten ze zdjęcia. Dlatego ponawiam pytanie czy ktoś zna nazwę tego gadżetu ze zdjęcia?.

Offline kakarott

  • *
  • 45
  • Owner
Odp: Gadżet na pulpit
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Luty 2010, 19:52:04 »
Na tym screenie to jest Windows XP a ten gadżet który cię interesuję jest stworzony przez program Samurize.Musisz go zainstalować i znaleźć taki gadżet do niego lecz on troche przymuli kompa. W trayu jest ikonka Samurize