TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

kopia bezpiezeństwa

kopia bezpiezeństwa
« dnia: 21 Luty 2010, 01:14:40 »
Witajcie. Jak wiadomo każdy windows i inny system operacyjny jest niestabilny.

Dlatego zastanawiałem się jkim programem możńa dogrywać pliki na płytę DVD rw? Zastanawiałem się też czy nie lepszą opcją jest dysk zewnętrzny dla najważniejszych danych, ale to już jest chyba droga zabawka.

pozdrawiam

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: kopia bezpiezeństwa
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Luty 2010, 01:30:38 »
kazdym nawet systemowym - musisz tylko miec płytke rw i nie zamykac sesji nagrywania . ja trzymam dane na zewnetrznym wd passport i bardzo go sobie chwale - mały, niezawodny i nie drogi.

Offline fazzi

  • ***
  • 180
  • W oczekiwaniu na Windows 8 ...
Odp: kopia bezpiezeństwa
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Luty 2010, 01:55:11 »
Popieram kolegę kamitona - WD Passport rządzą jeśli chodzi o HDD przenośne  ;D A co do dogrywania, to program ktory to umożliwia na pewno otrzymałeś wraz z nagrywarką.

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: kopia bezpiezeństwa
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Luty 2010, 11:10:14 »
Dlatego zastanawiałem się jkim programem możńa dogrywać pliki na płytę DVD rw?
Po co program? Najlepiej w UDF, czyli kopiuj/wklej/usuń, tak jak pendrive ;D Win7 oferuje taką możliwość bez żadnych dodatkowych programów.