TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Mam problem prawdopodobnie z sterownikami od nvidia

Mam problem prawdopodobnie z sterownikami od nvidia
« dnia: 16 Luty 2010, 14:02:36 »
jak zainstaluje stery do karty graficznej w wersji 195.62 to gry chodzą płynnie a jak już uruchomię ponownie kompa to są lekkie przycinki w każdej grze po prostu muszę każdorazowo instalować stery by gry chodziły płynnie próbowałem też najnowsze i jest ten sam problem format robiłem 1 mies temu bo ten sam problem miałem aż do dzisiaj już mnie to denerwuje więc napisałem mój problem na forum proszę o szybką pomoc.

karta to ASUS EN9600GSO
płyta główna ASROCK P45XE

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: Mam problem prawdopodobnie z sterownikami od nvidia
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Luty 2010, 15:29:48 »
spróbuj odinstalować stery, ręcznie wyczyścić śmieci i rejestr i zainstalować stery 196

Odp: Mam problem prawdopodobnie z sterownikami od nvidia
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Luty 2010, 16:05:14 »
mogę wyczyścić rejestr tuneup 2010 zobaczymy czy coś to da

edit: nic to nie dał ale zainstalowałem sterowniki 196.34 i chodzi płynnie ale jak pewnie uruchomię kompa ponownie to będzie to sam co wcześniej
« Ostatnia zmiana: 16 Luty 2010, 17:19:10 wysłana przez popuri11 »

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: Mam problem prawdopodobnie z sterownikami od nvidia
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Luty 2010, 22:37:58 »
to na koniec wejdź w rejestr i ustaw clearpagefileatschutdown na 1 i daj reseta. Co prawda komp będzie resetował się niemiłosiernie długo ale może pomoże.

Odp: Mam problem prawdopodobnie z sterownikami od nvidia
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Luty 2010, 08:44:03 »
hubert1 zanim przeczytałem twój post to problem udało mi się rozwiązać odinstalowałem najnowsze sterowniki potem wyczyściłem rejestr i zainstalowałem sterowniki 191.07 i działa tak jak powinno gry się nie zacinają po restarcie systemu .