TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Instalacja modemu Speedtouch 330 i tworzenie połączenia Neostrady.

  Instalacja modemu Speedtouch 330 i tworzenie połączenia Neostrady.


  1. Ściągamy sterowniki:
  2. Instalujemy w trybie zgodności z Windows Vista SP2.
  3. Konfigurujemy połączenie:
  • Nazwa użytkownika oraz hasło
  • Rodzaj połączenia PPPoE 0.35

  4. Tworzymy plik .bat za pomocą notatnika z treścią:
  "@echo off
  ping localhost -n 30 > nul
  net start st330service"
  Plik zapisujemy jako nazwa.bat
  5. Plik wklejamy do folderu autostart. (Start > Wszystkie programy > Autostart)
  6. Otwieramy menu Start i w polu wyszukiwania wpisujemy "połączenia". Z wyszukiwanych wybieramy "Wyświetl połączenia sieciowe", klikamy na nasze połączenie i klikamy utwórz skrót a następnie wklejamy go na swój pulpit.
  7. Otwieramy menu Start i w polu wyszukiwania wpisujemy "services.msc". Z listy wyszukujemy "Speedtouch 330 Manager", klikamy na niego PPM i wybieramy właściwości. Tryb uruchamiania przestawiamy na ręczny.
  8. Za każdym razem kiedy uruchomimy komputer będzie nam wyświetlało się okno komend i będziemy musieli poczekać 30 sekund, by nie wywaliło BSoD, wyszukujemy "services.msc" i uruchamiamy ręcznie "Speedtouch 330 Manager".
  9. Łączymy się z internetem za pomocą skrótu na pulpicie.

  by w1ld.[/list][/list]