TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

RzeZnia DeathMatch Tournament - Turniej DM!

Offline XvAK

RzeZnia DeathMatch Tournament - Turniej DM!
« dnia: 14 Luty 2010, 18:23:16 »
[size=18]RzeZnia DeathMatch Tournament - Turniej DM![/size]Sieć serwerów www.RzeZnia.eu przygotowała dla Was turniej DeathMatch Counter-Strike 1.6! Zapraszamy wszystkich chętnych graczy do wzięcia w nim udziału. W turnieju każdy może wziąć udział - wystarczy, że posiadasz konto STEAM. Dla finalistów (8 miejsc) przygotowaliśmy ciekawe nagrody!

Zapisy do turnieju są całkowicie bezpłatne! Otwarcie zapisów ruszyło w niedziele o godz. 10:00 - należy się zarejestrować i złożyć wniosek o chęć udziału w RzeZnia DeathMatch Tournament. Wstępnie turniej został zaplanowany dla 64 graczy aczkolwiek, jeśli będzie taka konieczność liczba miejsc zostanie zwiększona. Podczas rozgrywek będzie wymagany anticheat Azereus - wyeliminuje to oszustów z turnieju. Zasady obowiązujące w turnieju są jasne i zostały dokładnie opisane na forum. Całość będzie trwać ok. 2-3 tygodnie.

Regulamin turnieju: http://rzeznia.eu/regulamin-vt25443.htm
Lista nagród: http://rzeznia.eu/nagrody-vt25578.htm
Zapisy: http://rzeznia.eu/zapisy-vf526.htm

Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej zabawy!
www.RzeZnia.eu - Polska sieć serwerów Counter-Strike 1.6