TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Pierwsza fotka w sieci! GTA4 na PS2 !!!

Offline Eddy

Odp: Pierwsza fotka w sieci! GTA4 na PS2 !!!
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Styczeń 2009, 00:33:47 »
o ile się nie mylę to n95 ma mocniejszy procesor niż psp... :)

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Pierwsza fotka w sieci! GTA4 na PS2 !!!
« Odpowiedź #16 dnia: 19 Styczeń 2009, 01:26:00 »
Hmm, nie wiem ktory jest wydajniejszy - to napewno zalezy od zastosowania, tak czy inaczej procesor PSP ma 333Mhz, procek N95 to 330Mhz wiec dokladnie to samo, z tym ze jeden raczej nie spelnilby tak samo dobrze zadan drugiego i na odwrot ;)

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Pierwsza fotka w sieci! GTA4 na PS2 !!!
« Odpowiedź #17 dnia: 19 Styczeń 2009, 13:03:06 »
Hmm, nie wiem ktory jest wydajniejszy - to napewno zalezy od zastosowania, tak czy inaczej procesor PSP ma 333Mhz, procek N95 to 330Mhz wiec dokladnie to samo, z tym ze jeden raczej nie spelnilby tak samo dobrze zadan drugiego i na odwrot ;)

Na pewno nie to samo jest jakaś róznica na pewno...w koncu nie są identyczne a MHz to nie wszsystko...

Odp: Pierwsza fotka w sieci! GTA4 na PS2 !!!
« Odpowiedź #18 dnia: 20 Styczeń 2009, 13:36:51 »
Można dodać jeszcze, że najnowsze modyfikowane softy mają możliwość "podkręcania" procesora PSP. Sam miałem PSP rok temu i taka możliwość już była. Nie pamiętam dokładnie ile można było wyciągnąć ale na pewno dużo więcej jak 333 (po głowie mi chodzi 450MHz). Może i na psp wyjdzie gta ale bedzie to identyczne coś jak gta: sa, VCS czy LCS tylko z innymi misjami i w innych kolorach. Tak robią np z Pro Evolution Soccer, najpierw wyszła 5 później 6 i obie się różniły interakcją, grafiką ale następne części to po prostu było nowe MENU... tyczy się to nie tylko PSP ale i również PS2.
Windows Seven Beta7000
E2160 (3,0GHz)
RAM 1GB Kingston
GF 7300GT

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Pierwsza fotka w sieci! GTA4 na PS2 !!!
« Odpowiedź #19 dnia: 20 Styczeń 2009, 16:15:19 »
Prawde mówiac nie liczyłbym na to, chociaż pewnie byłoby możliwe. PSP umiera, piractwo zabiło tą konsole tak samo jak było z N-gage.

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Pierwsza fotka w sieci! GTA4 na PS2 !!!
« Odpowiedź #20 dnia: 20 Styczeń 2009, 16:29:16 »
Może i na psp wyjdzie gta ale bedzie to identyczne coś jak gta: sa, VCS czy LCS tylko z innymi misjami i w innych kolorach. Tak robią np z Pro Evolution Soccer, najpierw wyszła 5 później 6 i obie się różniły interakcją, grafiką ale następne części to po prostu było nowe MENU... tyczy się to nie tylko PSP ale i również PS2.

Cos takiego powino byc na PC bo przebajerowana grafika przestała mnie krecic i szkoda kasy na sprzet :)

Offline orzech

  • ***
  • 199
  • Windows 7 Ultimate PL
Odp: Pierwsza fotka w sieci! GTA4 na PS2 !!!
« Odpowiedź #21 dnia: 22 Styczeń 2009, 10:31:35 »
Hm...
Ja nawet kedyś widziłem filmik na YT o windows 95 na PSP. ;)

Jest jest kolego, obslugiwany z przegladarki internetowej, zbudowany tj we flashu, mialem - wg mnie zero funkcjonalnosci :]
Intel Core Duo T2390 @ 1.86 GHz 1 MB L2 cache | 2GB DDR2 667 MHz | Intel GMA X3100 LCD CrystalBrite. | Windows 7 build 7600 activated.

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Pierwsza fotka w sieci! GTA4 na PS2 !!!
« Odpowiedź #22 dnia: 22 Styczeń 2009, 19:27:00 »
Hm...
Ja nawet kedyś widziłem filmik na YT o windows 95 na PSP. ;)

Jest jest kolego, obslugiwany z przegladarki internetowej, zbudowany tj we flashu, mialem - wg mnie zero funkcjonalnosci :]

Orzech nie chodzi o nakładkę Windows Flash do PSP, a o zainstalowanie prawdziwego systemu zamiast softu od PSP.