TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z modemem Huawei E165G

Problem z modemem Huawei E165G
« dnia: 08 Luty 2010, 12:00:58 »
Witam

Stałem się szczęśliwym, no może prawie szczęśliwym posiadaczem modemu Huawei E165G.
Modem generalnie działa, ale działa tylko jeśli uruchamiam komputer z włożonym modemem do gniazda USB. Czyli jeśli pracuje sobie i nagle poczuję chęć pogrzebania w necie to muszę podłączyć modem i resetować komputer.
Korzystam z Windows 7 Ultimate 64bit, instalowałem sterowniki dołączone do modemu, próbowałem się łączyć zarówno przez oryginalnie dołączony przez Play-a program Huawei Mobile Partner, jak i przez "czysty" program ze strony Huawei. Za każdym razem po podłączeniu modemu już w czasie pracy pojawia się ten sam komunikat " Urządzenie jest niedostępne",  od czasu do czasu po podłączeniu pokazuje też że instalowane są sterowniki ale nawet po tej instalacji nie działa.

Macie jakiś pomysł co się może dziać? Czy już na zawsze jestem skazany na resetowanie komputera żeby pogrzebać w necie. :)



mati xl

Odp: Problem z modemem Huawei E165G
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Marzec 2010, 11:47:05 »
A Sterowniki są pod Windows 7 czy pod Viste ? Może źle się zainstalowały.