TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Wtyczki do Photoshop'a CS3 + soft portable nie działa

Wtyczki do Photoshop'a CS3 + soft portable nie działa
« dnia: 07 Luty 2010, 11:46:04 »
Witam serdecznie forumowiczów.
Mam dwa problemy:
1. Zainstalowałem, Photoshopa CS3. Działą bez zarzutu. Natomiast mam dodatkowe filtry (plug-ins), które sa mi niezbędne. I jedna z wtyczek, którą instaluje się poprzez setup po uruchomieniu w programie CS3 za każdym uruchomieniem żąda podania użytkownika i kodu. Na xp działo się tak tylko przy pierwszym uruchomieniu. Nie pomogła instalacja w trybie XP. Tak jakby kod instalacyjny nie zapisywał się do rejestru. Czy można coś z tym zrobić?
2. Posiadam kilka programów w wersji portable, głównie do obróbki grafiki, tworzenia kalendarzy etc. I żaden z nich nie uruchamia się w Win 7. Czy jest na to rada?

Odp: Wtyczki do Photoshop'a CS3 + soft portable nie działa
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Luty 2010, 15:42:15 »
Użyj pełnych instalujących się wersji tych programów wersje portable były zaprojektowane dla starszych wersji systemu dlatego mogą działać nie prawidłowo lub wcale.

Offline Łapu

Odp: Wtyczki do Photoshop'a CS3 + soft portable nie działa
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Wrzesień 2010, 15:02:06 »
Napisz nazwy pluginów o jakie Ci chodzi.... np. z PSCS5 jest dużo niezgodnych wtyczek (starych wtyczek)
I tak się to zaczyna, w twoim umyśle jest luka
Nikt tu nie jest takim, jakim się wydaje
Widzę wielką dłoń wyciągniętą z gwiazd, Ty jesteś tym, który był.
Dlaczego tu jesteś? Czy masz po co żyć?
Tylko ten, kogo życie trwa krótko może wyobrażać sobie że miłość jest wieczna.