TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Hotmail czy Gmail ?

Offline Mike

Hotmail czy Gmail ?
« dnia: 26 Styczeń 2010, 01:09:30 »
Witam, ostatnio korzystałem jakiś czas z poczty gmail i tyle samo do tera korzystam z poczty hotmail. Którą uważacie za lepszą i dlaczego ?

Odp: Hotmail czy Gmail ?
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Styczeń 2010, 18:10:45 »
Może ankiete zrób ;)

Powiem - gmail - i nic więcej  :D

Odp: Hotmail czy Gmail ?
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Styczeń 2010, 18:25:59 »
Hotmaila nigdy nie miałem, ale GMail jest najlepszy ze wszystkich jakie do tej pory używałem

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Hotmail czy Gmail ?
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Styczeń 2010, 18:56:01 »
wczesniej uzywalem o2, jednak na dosc spora ilosc dziennego spamu - zrezygnowałem i dokonalem  własciwego wyboru jakim okazal sie po wielu próbach gmail

Odp: Hotmail czy Gmail ?
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Styczeń 2010, 19:01:25 »
Nie widzę przeszkód żeby posiadać jedno i drugie - czasami hotmail się przydaje

Odp: Hotmail czy Gmail ?
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Luty 2010, 10:03:48 »
Gmail jest w sumie OK, dobrze filtruje spam, ale miałem parę razy problem z wysłaniem załącznika w mailu. Co do o2 to prawda, że jest tam masa spamu, ale jeden bardzo duży plus tej poczty to możliwość wysyłania załączników 100 MB (chyba tylko o2 daje aż taką dużą pojemność załącznika ze wszystkich skrzynek).