TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Przywracanie obrazu systemu Windows 7

Przywracanie obrazu systemu Windows 7
« dnia: 31 Styczeń 2010, 11:02:18 »
Witam...

Zrobiłem sobie obraz systemu na dysku zewnętrznym pod USB w narzędziu Kopia zapasowa/Przywracanie Windows i teraz gdy chciałem go przywrócić to mam problem z tym, postępując zgodnie z instrukcjami w helpie wyskoczył mi komunikat, że:

"Nie można przywrócić wybranego obrazu systemów tym środowisku odzyskiwania. Aby przywrócić oraz systemu :
1. Włóż dysk naprawy systemu lub dysk instalacyjny systemu Windows dla systemu Windows Vista/Windows Server 2008(x86)
2. Uruchom komputer z dysku (...)" itd

Podejrzewam, że mam problem gdyż jest to dysk C, i nie da sie go nadpisac ale jakieś musi być tego rozwiązanie...

Niestety próbowałem każdego z tych dysków i zawsze jest ten sam komunikat.

Próbowałem już nawet dać na drugą partycję lokalną dysku i to też się nie sprawdziło...

Wie ktoś jak rozwiązać ten problem?

______
Używam Windows 7 Professional PL z MSDN...

Odp: Przywracanie obrazu systemu Windows 7
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Kwiecień 2010, 19:44:54 »
Najlepiej zrób tak: dajesz START i wpisujesz UTWÓRZ DYSK NAPRAWY WINDOWS.Wkładasz czystą płytę i masz gotowe.