TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Logitech Quickcam Mesenger V-UM14 - nie moge znalesc sterowników

Witam,

Jestem w posiadaniu kamerki Logitech jak w temacie i za nic w swiecie nie moge jej zaistalowac pod WINODWS 7.

Ze strony producenta brak jest wsparcia,  -> za stary model.
Sterowniki pod sp instaluje w zgodnosci z xp ale to neistey nic nie daje, system nie wykrywa podlaczonej kamerki, blad isntalcji.

Czy ktos moze zna sposob jak ja zaistalowac pod win 7.

Z gory welkie dzieki.

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
« Ostatnia zmiana: 26 Styczeń 2010, 23:40:00 wysłana przez kamiton »

Odp: Logitech Quickcam Mesenger V-UM14 - nie moge znalesc sterowników
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Styczeń 2010, 14:33:10 »
Tej metody probowalem , znalalem wczesenij an necie. Niesety nie lapie sterow z xp, mam komunikat ze nie udalo sie poprawnie zainstalowac strownika, i nadal nie rozpoznaje on kamery.


Odp: Logitech Quickcam Mesenger V-UM14 - nie moge znalesc sterowników
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Styczeń 2010, 14:46:35 »
Są 2 wyjścia instalacja xp lub zakup nowej kamery ;)

Odp: Logitech Quickcam Mesenger V-UM14 - nie moge znalesc sterowników
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Styczeń 2010, 14:58:25 »
ehhh, takiej odpowiedzi sie balem. Szczerze mowiac ogladalem juz kamerki ale myslelm ze moze uda sie jakos ten probelm rozwiazac inaczej.

Swoja droga nie kupie juz sprzetu Logitech, z kamry fizycznie jestem zadwoly ale soft i serwis..., nie powinno si ezostawiac swoich klientow na lodzie, wiem ze chca sprzedawac nowe modele, ale chyba nie tedy droga.

Poczekam jeszce moze ktos bedzei mial rozwiazanie, jak nie to zostaje faktycznie zakup nowszej kamerki, bo przy 7 napewno zostane.

dzieki za szybkie odpowiedzi.