TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

ASRock K8NF4G-SATA2 - Brak sterowników vs Windows 7?

ASRock K8NF4G-SATA2 - Brak sterowników vs Windows 7?
« dnia: 22 Styczeń 2010, 11:26:02 »
Witam!
Mam zamiar kupić Windows 7 Home Premium. Mój sprzęt spełnia wymagania,do grafiki Ati są sterowniki,AC97 też są lecz na stronie producenta nie ma driverów do W7. Znalazłem na stronie nvidi sterowniki do chipsetu z kartą sieciową do visty. Będą one działać?
Bardzo zależy mi przede wszystkim na sterowniku do karty sieciowej ponieważ połączony jestem z internetem przez ethernet do routera.
Pozdrawiam!

Odp: ASRock K8NF4G-SATA2 - Brak sterowników vs Windows 7?
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Styczeń 2010, 13:02:34 »
Producent płyty nie zawsze zamieszcza najnowsze sterowniki do swoich produktów na swojej stronie, zainstaluj program typu Driver Magican lub Driver Genius Professional można nimi wyszukać sterowniki pod swój sprzęt dla windows 7, nawet gdy pracuje się na xp ;)

Odp: ASRock K8NF4G-SATA2 - Brak sterowników vs Windows 7?
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Styczeń 2010, 20:37:12 »
Pytałem znajomego który ma serwis i siedzi w tym trochę że mogą pasować stery od visty ale nie muszą.Jedynym wyjściem będzie pobranie bety i przekonanie się osobiście :-\

Odp: ASRock K8NF4G-SATA2 - Brak sterowników vs Windows 7?
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Styczeń 2010, 20:49:02 »
Moja rada pobierz sobie wersje RTM zainstaluj użyj jednego z tych programów które wymieniłem wyżej by pobrać sterowniki pod swój sprzęt dla windows 7 będziesz wiedział wszystko.