TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z karta Belkin F5D7000

Problem z karta Belkin F5D7000
« dnia: 18 Styczeń 2010, 22:56:31 »
Witam serdecznie chcial bym zainstalowac na swoim komputerze Windowsa 7 tylko mam problem z instalacja sterownikow do karty sieciowej posiadam Belkin Wireless G Desktop Card model F5D7000 version 3000 i prawdopodobnie nie ma do tego modelu sterownikow pod Viste i pod 7 ale moze jest jakas mozliwosc zainstalowania tej karty bez sterwonikow a moze sterowniki z modelu version 4000 beda pasowaly do mojej karty to jest tylko o model nowszy.Bardzo prosze o pomoc poniewaz bardzo chcil bym miec ten system z gory serdecznie dziekuje za pomoc

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Problem z karta Belkin F5D7000
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Styczeń 2010, 23:33:36 »
Cytuj
moze jest jakas mozliwosc zainstalowania tej karty bez sterwonikow
Po to sa sterowniki, zeby dane urzadzenie dzialalo w systemie. Bez tego nie da rady.
Cytuj
a moze sterowniki z modelu version 4000 beda pasowaly do mojej karty
Sterowniki sa chyba tak naprawde do chipsetu, wiec jesli jest taki sam, to powinno dzialac. Ale jak numer wyzszy, to chyba i nowszy chipset, przynajmniej tak mi sie wydaje.

Odp: Problem z karta Belkin F5D7000
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Styczeń 2010, 00:55:23 »
A jesli zainstaluje w trybie zgodnosci bedzie dzialac czy nie?Bo wiem ze jest tez taka mozliwosc

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Problem z karta Belkin F5D7000
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Styczeń 2010, 01:44:04 »
Byc moze.Sprawdz.