TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Zniknely partycje w Windows 7

Zniknely partycje w Windows 7
« dnia: 21 Styczeń 2010, 01:01:52 »
witam

Potrzebuje pomocy. Zniknely mi prawie wszystkie partycje. Wykrywa tylko jedna z danymi. Natomiast zalezy mi na ten na ktorej mam prace inzynierska.
Opisze jak to sie stalo.

Kliknalem prawym na moj komputer, wybralem "zarzadzaj" , pozniej menadzer dyskow  i chcialem skasowac partycje aby utworzyc nowa. Nagle komputer sie zresetowal i zniknely mi partycje , oprocz tej jednej.

Dodam ze juz przytrafilo mi sie to juz drugi raz, wczesniej mialem kopie pracy inzynierskiej wiec utworzylem od nowa partycje. Natomiast teraz nie mam kopii i musze odzyskac te dane. Wydaje mi sie ze jest to wina Menadzera dyskow w Windows 7 .

Bardzo prosze o pomoc.

Pozdrawiam

Odp: Zniknely partycje w Windows 7
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Styczeń 2010, 12:59:32 »
Pobierz program testdisk 6.11.3 on potrafi odzyskać usunięte partycje (nie pamiętam dokładnie jak to się robi) miałem sam taki przypadek że osunąłem sobie partycje po 135 GB każda ale na szczęście ten program mi pomógł nie straciłem żadnych danych ;)

Odp: Zniknely partycje w Windows 7
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Styczeń 2010, 13:58:36 »
faktycznie, testdisk pomogl. Ale odzyskal mi tylko jedna partycje , ta na ktorej mi zalezalo. Natomiast wie ktos moze dlaczego manadzer dyskow pod windows 7 usuwa mi partycje jak tylko cos nim zrobie ??

Odp: Zniknely partycje w Windows 7
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Styczeń 2010, 14:54:00 »
Wygląda na to windows ci się sypie moim zdaniem format mu dobrze zrobi ;)