TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

zwieszanie się windowsa

zwieszanie się windowsa
« dnia: 19 Styczeń 2010, 02:04:20 »
witam, specjalnie zarejestrowałem sie na tym forum, aby się czegoś dowiedzieć o tym windowsie, dlaczego nie chce mnie polubić.

Mianowicie próbowałem go juz instalować kilkakrotnie i cały czas sprowadza się to do tego samego. System chodzi normalnie czasem 2 dni, czasem tydzień, a czasem godzinę. Staje całkiem nic nie da się zrobić poza wciśnięciem i przytrzymaniem włącznika celem wyłączenia kompa. Co któreś załadowanie system w ogóle nie ładuje sterowników od grafiki i touch pada.  
Dodam, że na windowsie xp wszystko śmiga jak należy i zadnej najmniejszej zwieszki nie miałem. Oryginalnie miałem zainstalowaną vistę, lecz nie był to system stworzony dla mnie więc długo miejsca nie zagrzał ;)

Komp jaki posiadam to:
Lenovo 3000 n100
1,73 intel core 2 duo
2gb ram
nvidia geforce go 7300
nie wiem co jeszcze jest potrzebne, w razie czego podam konkretniejsze dane jeśli ktoś będzie w stanie mi pomoć. Pozdrawiam serdecznie
« Ostatnia zmiana: 19 Styczeń 2010, 02:16:57 wysłana przez BaRtHeZz »