TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z podglądem zminimalizowanych okien

Problem z podglądem zminimalizowanych okien
« dnia: 18 Styczeń 2010, 22:43:28 »
Witam
może to błahostka , a może tylko wymyślam, albo dopiero teraz zauważyłem,ale wolę się upewnić i spytać.
Otóż zmieniłem na kompozycję na klasyczny windows ???. Chwilę potem przywróciłem swoją domyślną kompozycję. Nie było podglądu zminimalizowanych okienek,ale tylko tych otwartych podczas zmieniana kompozycji. Po zamknięciu okienek było ok. Ale pytanie nasunęło mi się inne:(dlatego pisze być może ,że albo tego wcześniej tego nie zauważyłem,albo rzeczywiście coś się zmieniło) podczas najechania na zminimalizowane okienko podgląd jest przeźroczysty, dopiero kiedy się maksymalizuje okno i chce się podejrzeć to samo w zminimalizowaniu to podgląd okna jest zarysowany niebieską obwódką, a jak nie jest wybrane żadne okienko to podgląd jest przejrzysty. Czy było tak od początku i dopiero teraz to zauważyłem?Czy coś się pozmieniało w ustawieniach? Dołą