TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Czy da sie skorzystac z czegos w stylu ReadyBoost

Czy da sie skorzystac z czegos w stylu ReadyBoost
« dnia: 12 Styczeń 2009, 23:59:31 »
Witam, chcialbym sie dowiedziec czy jest taka mozliwosc jak w viscie o rozszerzenie tej pamieci poprzez pamiec USB? Mam 768 ram w sumie to wystarcza ale sluchajac muzyki i robiac cos przy okazji zaczyna sie przycinac muzyka.

Odp: Czy da sie skorzystac z czegos w stylu ReadyBoost
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Styczeń 2009, 00:37:53 »
muzyka Ci sie nie przytnie od malej ilosci ramu ..ale od procesora ....
wydaje mi sie ze da rade jak w viscie wkladasz usb i wyskakuje komunikat i wybierasz ktoras z opcji tam na dole ze chcesz jako pamiec i powinno byc ok "moge sie mylic"

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Czy da sie skorzystac z czegos w stylu ReadyBoost
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Styczeń 2009, 00:45:55 »
tak jest ready boost :) Czytałem artykuł kiedy readyboost dobrze działa, jak mamy 4GB RAMU musimy wsadzić klucz/memory disk o pojemności 4 GB 2GB/2GB  itd. logiczne :D Tzn nie powinno sięnp. przy 4 GB RAM dawać 2 GB klucza bo to nic nie daje.
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

ziebal

Odp: Czy da sie skorzystac z czegos w stylu ReadyBoost
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Styczeń 2009, 01:00:26 »
Witam, chcialbym sie dowiedziec czy jest taka mozliwosc jak w viscie o rozszerzenie tej pamieci poprzez pamiec USB? Mam 768 ram w sumie to wystarcza ale sluchajac muzyki i robiac cos przy okazji zaczyna sie przycinac muzyka.

No widzisz, musisz wsadzić klucz o pojemności 768 Mb ramu  ;D

Odp: Czy da sie skorzystac z czegos w stylu ReadyBoost
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Styczeń 2009, 12:02:22 »
teraz znajdz taki pendrive:P

Odp: Czy da sie skorzystac z czegos w stylu ReadyBoost
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Styczeń 2009, 17:16:39 »
A jak uruchomic program readyboost w siodemce?

ziebal

Odp: Czy da sie skorzystac z czegos w stylu ReadyBoost
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Styczeń 2009, 20:24:07 »
A jak uruchomic program readyboost w siodemce?

Tak samo jak do tej pory - wkładasz pendrive'a i wybierasz coś co ma ReadyBoos w nazwie ;)

W Windows 7 Readyboost zostało rozszerzone - można użyć pamięci przenośnych większych niż 4 gb i można użyć kilka pendrivów na raz (w Viście tylko 1)...

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Czy da sie skorzystac z czegos w stylu ReadyBoost
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Styczeń 2009, 20:41:36 »
Pendrive czym większy tym lepszy do ReadyBoost, nie ma żadnego ograniczenia. :)

Tak samo jak do tej pory - wkładasz pendrive'a i wybierasz coś co ma ReadyBoos w nazwie ;)

Yes, i'm Ready, Boss. ;D
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Czy da sie skorzystac z czegos w stylu ReadyBoost
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Styczeń 2009, 22:17:46 »
hehe jakie wymagania powinien spelniac pendrive bo moich 5 pendrivow nie dziala i nie moze byc uzywane przez ReadyBoost .


Odp: Czy da sie skorzystac z czegos w stylu ReadyBoost
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Styczeń 2009, 20:44:13 »
to dziwne bo nawet po podlaczeniu kompatybilnych pendrive'ow dalej nic sie nie da

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Czy da sie skorzystac z czegos w stylu ReadyBoost
« Odpowiedź #11 dnia: 14 Styczeń 2009, 21:18:18 »
to dziwne bo nawet po podlaczeniu kompatybilnych pendrive'ow dalej nic sie nie da

U mnie dziala. Ale dziwne to że u niektorych nie pracuje to wcale nie jest - przypomnijmy sobie jedną rzecz - to jest beta :)

Odp: Czy da sie skorzystac z czegos w stylu ReadyBoost
« Odpowiedź #12 dnia: 16 Styczeń 2009, 12:52:17 »
w wiście chyba był taki panel gdzie można było przetestować pena pod kątem współpracy z readyboost w seven nie mogłem sie tego doszukać, ktoś może znalazł?
u mnie teoretycznie pokazuje, że pracuje ale nie powiem, żebym odczuł jakiś wzrost wydajności.