TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

bookmarks w FF

bookmarks w FF
« dnia: 12 Styczeń 2009, 22:23:18 »
do tej pory używałam XP i tam do nowo wgranej przeglądarki FF wiedziałam gdzie skopiować bookmarks
c->Documents and Settings->->nazwa mojego kompa->Application Data->Mozilla itp itd
na 7 nie potrafię czegoś takiego odnaleźć, bo nie wydaje mi się że na XP używałam FF2.0 a tutaj mam 3.0

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: bookmarks w FF
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Styczeń 2009, 22:25:01 »
Hmmm.
Musisz mieć włączone ukrywanie ukrytych folderów i folderów systemowych. ;)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

ziebal

Odp: bookmarks w FF
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Styczeń 2009, 22:30:48 »
do tej pory używałam XP i tam do nowo wgranej przeglądarki FF wiedziałam gdzie skopiować bookmarks
c->Documents and Settings->->nazwa mojego kompa->Application Data->Mozilla itp itd
na 7 nie potrafię czegoś takiego odnaleźć, bo nie wydaje mi się że na XP używałam FF2.0 a tutaj mam 3.0

Przedwszystkim szukaj tego katalogu w C:\Users\Nazwa konta\ ;)

Odp: bookmarks w FF
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Styczeń 2009, 23:07:14 »
C:\Users\Nazwa konta\AppData\Roaming\Mozilla\Firefoxzawsze kopiuję cały katalog przed instalką, potem wklejam i mam wsio sprzed formatu :)

Odp: bookmarks w FF
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Styczeń 2009, 23:09:49 »
po wielu staraniach udało mi się odkryć ukryte foldery  ::)
@ziebal  doszłam nawet dalej C:\Users\Nazwa konta\moja nazwa kompa\AppData\Local\Mozilla\Firefox... ale tutaj nigdzie nie ma bookmarks....
Chwile pogrzebałam i nie wpadłabym że to czego szukam jest
C:\Users\Nazwa konta\moja nazwa kompa\AppData\Roaming....
ale po restarcie cały czas nie mam ulubionych/zakładek w przeglądarce.
@crayzoleq ok ale czy to zadziała, bo wcześniej miałam FF2.0 a teraz 3.0

Odp: bookmarks w FF
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Styczeń 2009, 23:29:01 »
powinno działać na trójce, z tego co pamiętam to ja wszystkie dane właśnie z 2 przeniosłem sobie na 3 ;)
a co do tych zakładek to spróbuj ręcznie zaimportować plik:
w FF: Zakładki\Zarządzaj zakładkami\Importowanie i kopie zapasowe\Przywróć\Wybierz plik
i tu spróbuj sobie wczytać pliczek z Twoimi zakładkami.

Odp: bookmarks w FF
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Styczeń 2009, 23:57:15 »
przeniesienie całego profilu spowodowało że się FF nie uruchamiał. samo skopiowanie zakładek tez nie pomogło.
ale teraz wiem że FF 2.0 działa na 7, a wraz z tym mam swoje ustawienie przeglądarki  ;D

Odp: bookmarks w FF
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Styczeń 2009, 00:00:54 »
jestem pewien że można to poprzenosić pod trójkę, ale już nie pamiętam jak to robiłem dokładnie  :-\

Odp: bookmarks w FF
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Styczeń 2009, 00:21:35 »
jak sobie przypomnisz daj znać na pm, jestem ciekawa

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: bookmarks w FF
« Odpowiedź #9 dnia: 13 Styczeń 2009, 21:54:22 »
Zawsze można użyć jakiegoś dodatku do importu/eksportu danych.