TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Grupa domowa - nieprawidłowe hasło.

Grupa domowa - nieprawidłowe hasło.
« dnia: 29 Sierpień 2010, 10:56:20 »
Witam.
Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że pobieżnie przeczesałem forum jak i również skorzystałem z pomocy Google w poszukiwaniu rozwiązania mojego problemu, jednak takowego nie znalazłem. Jeśli jestem w błędzie - zlinczujcie mnie i zbanujcie, ale chociaż dajcie linka z rozwiązaniem.

O co chodzi? Otóż niedawno kupiłem sobie laptopa i jako, że mam komputer stacjonarny z routerem - postanowiłem utworzyć sobie grupę domową i poprzerzucać trochę plików z blaszaka na notebooka. Oczywiście obydwa komputery wyposażone są w system Windows 7 - stacjonarny w Ultimate, laptop w Home Premium. Laptop bez problemu łapie sygnał z routera. Wydawałoby się, że wszystko jest OK - otóż nie.

Po utworzeniu grupy domowej na komputerze stacjonarnym chciałem się do niej podłączyć z laptopa - wszystko standardowo, przepisałem hasło na kartkę, wpisuje na laptopie i... KLOPS. Pojawia się komunikat "Hasło jest nieprawidłowe. Spróbuj ponownie. W hasłach jest uwzględniana wielkość liter."

Na początku myślałem, że źle przepisałem hasło, ale próbowałem 1000000 razy, ba, ustawiłem nawet własne, także możliwości pomyłki nie ma, jednak za każdym razem wyskakuje takowy komunikat. Próbowałem w drugą stronę - utworzyłem grupę domową z poziomu laptopa i próbowałem się do niej podłączyć ze stacjonarnego - skutek był dokładnie ten sam ("Hasło jest nieprawidłowe...").

Nie mam pojęcia o co chodzi. Proszę o pomoc. I z góry dziękuję.