TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows7 Upgrade Option i nowa Toshiba

Odp: Windows7 Upgrade Option i nowa Toshiba
« Odpowiedź #15 dnia: 12 Styczeń 2010, 15:30:56 »
Wiem że nie da się zaktualizować 32bit do 64bit i trzeba instalować na czysto.
Chodziło mi raczej o to czy taka instalacja 64bit nie będzie nizgodna z zasadami programu.

Offline Bartos

  • ***
  • 148
Odp: Windows7 Upgrade Option i nowa Toshiba
« Odpowiedź #16 dnia: 12 Styczeń 2010, 15:38:50 »
MS to interpretuje różnie, instalacje jest zgodna z licencją ale musisz (jeśli nie masz) użyć oryginalnego nośnika MS lub ściągnąć z MSDNAA  jeśli jesteś studentem, jeśli nie jesteś studentem ściąganie jest niezgodne z prawem :)
Możesz użyć nośnika pożyczonego od kolegi jeśli ma oryginalną płytę.

A w rzeczywistości jak masz naklejkę z kluczem to ściąg z wareza czy skąd tam chcesz Windowsa zainstaluj go używając swojego klucza i wyrzuć płytę  ;D
a jakby ktoś pytał o legalność to powiedz miałem płytę ale zgubiłem, ogólnie to najważniejsza jest licncja

tak jak w urzędach, podstawa to papiery a to czego się tyczą może nie być 
Windows MX RGB......Windows 7HP x64

Odp: Windows7 Upgrade Option i nowa Toshiba
« Odpowiedź #17 dnia: 12 Styczeń 2010, 22:36:56 »
Wiem że aktualizacja systemu 32bit do wersji 64bit jest niemożliwa i trzeba na czysto instalować, ale mi chodziło raczej o to czy to nie będzie złamanie regulaminu promocji i nie okaże się że i tak mam nielegalnego Windowsa. Tak jak mówiłem: po co zostawać piratem za 30 euro(koszt dostarczenia upgrade'u), skoro można nim zostać za darmo ;).

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Windows7 Upgrade Option i nowa Toshiba
« Odpowiedź #18 dnia: 12 Styczeń 2010, 22:58:05 »
nie zlamiesz regulaminu promocji - bedziesz mial dalej legalnego windowsa (ale nie na nosniku). Wazny jest klucz - nie nosnik - na podstawie klucza okreslasz swoja oryginalnosc nie na podstawie nosnika.

Odp: Windows7 Upgrade Option i nowa Toshiba
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Styczeń 2010, 22:22:53 »
nie zlamiesz regulaminu promocji - bedziesz mial dalej legalnego windowsa (ale nie na nosniku). Wazny jest klucz - nie nosnik - na podstawie klucza okreslasz swoja oryginalnosc nie na podstawie nosnika.

Czyżby?
"Szanowny Panie,

Dziękujemy za skontaktowanie się z Centrum Obsługi Klienta Microsoft.

 

W ramach oferty Windows 7 Upgrade Program dozwolona jest aktualizacja tej samej edycji system w ramach tej samej wersji językowej oraz w ramach tej samej wersji bitowej. Także w Pana przypadku dozwolona jest aktualizacja do Windows 7 Home Premium 32 bit.

Z poważaniem

 

Agnieszka Korczak

Centrum Obsługi Klienta Microsoft"

To tyle jeśli chodzi o darmowy i legalny upgrade Visty 32bit do "7"64bit.

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Windows7 Upgrade Option i nowa Toshiba
« Odpowiedź #20 dnia: 13 Styczeń 2010, 23:51:33 »
pclam bo nie mozesz otrzymac upgrade z systemu x32 na x64 bo jest nie kompatybilny otrzymasz upgrade x32 majac viste x32 - ile razy mozna to samo walkowac.