TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z instalacja

Problem z instalacja
« dnia: 06 Styczeń 2010, 23:52:57 »
Witajcie otoz mam problem wczoraj kumpel dal mi plyte w Win 7 finala i gdy normalnie instalowalem  XPka to restart F11 i sobie wybieralem jednak gdy wloze ta plyte z win7 nic sie nie dzieje gdy ja wybiore przy restarcie z 10 plyt DVD stracilem na nagrywanie ISO botowanie wszystkie sposoby probowalem i nic a jak jestem normlanie na Xpku to plytka odpala i gites ale nie chce miec 2 wind na dysku prosze o co kaman jak zrobic zeby plyta odpalila w biosie

Odp: Problem z instalacja
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Styczeń 2010, 00:12:01 »
Próbowałeś instalacji z pendrive?

Odp: Problem z instalacja
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Styczeń 2010, 01:12:25 »
Czym wypalasz obraz ?? Te twoje dziesięć płytek bootuje u kumpla ?

Odp: Problem z instalacja
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Styczeń 2010, 13:54:56 »
tak próbowałem na innym kompie i to samo niby widac ze naped mryga:D ale odrazu windows sie zalacza i zapraszamy

Offline Lalik

Odp: Problem z instalacja
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Styczeń 2010, 14:12:52 »
więc masz odpowiedź jeśli płyty się nie botuja, albo porzadnie zbotuj płytę albo zainstaluj windows z pendriva