TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Animowane Tapety

Animowane Tapety
« dnia: 05 Styczeń 2010, 02:53:39 »
Animowana tapeta
Windows 7 i DreamScene

Windows DreamScene w systemie Windows Vista, pozwala ustawić wideo, film, pokaz slajdów lub animowany obraz jako tło pulpitu. To kolejna ciekawa funkcja systemu Windows Vista, która została usunięta z systemu Windows 7.

Jestem pewien, że wielu użytkownikom będzie brakować DreamScene w Windows 7, ale jest sposób aby zainstalować i włączyć w Windows 7 DreamScene. Poniżej Pathe które nam to umożliwią.

DreamScene systemu Windows 7
Jak zainstalować DreamScene w Windows 7 ?

1. pobierz Windows7-dreamscene.exe, program ten patch automatycznie skopiować niezbędne pliki DreamScene i połączenie wymagają kluczy rejestru i wpisy.

2. Teraz uruchom Windows7-DreamScene.exe jako administrator, aby zainstalować i włączyć Windows DreamScene na Windows 7. Windows7- Dreamscene-Enable.exe dla systemów 32
dreamscene64.rar dla systemów 64bit.

Instalacja Windows 7 DreamScene

3. Upewnij się, że masz włączone Aero w Windows 7 przed włączeniem DreamScene w Windows 7.

Windwos7-dreamscene.exe instalator skopiuje DreamScene.dll do katalogu% windir% \ System32 DreamScene.dll.mui do katalogu% windir% \ System32 \ en-US folderu i automatycznie doda wymagane wpisy do Rejestru.

Teraz wystarczy kliknąć PPM na odpowiedni klip wideo i z menu kontekstowego wybrać "Set As Desktop Backgrounds"

Wersja do systemów 64bit, posiada w paczce instrukcję.


Pathe dla wersji 32 i 64bit są tutaj:

http://chomikuj.pl/cordat/Animowane+tapety+DreamScene+dla+windows+7+i+Vista/!!!!!+NOWY+INSTALATOR+!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!+DreamScene+Path+dla+windows7+i+Vista+!!!+NOWY++PATH+!!!!!+POLECAM+!!!!!!

A zbiór tapet posegregowanych tematycznie (w folderach)tutaj:
http://chomikuj.pl/cordat/Animowane+tapety+DreamScene+dla+windows+7+i+Vista


Z każdym dniem nowe tapety!

Edit:
Teraz nowy Path !!!!!!!!
Jeden dla wersji 64 i 32 bit
Wystarczy zainstalować.
Działa szybciej sprawniej i naprawiony został problem podpisów pod ikonami pulpitu.

« Ostatnia zmiana: 09 Kwiecień 2012, 19:04:24 wysłana przez cordat »

Odp: Animowane Tapety
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Styczeń 2010, 11:58:34 »
takie porady mozna sobie wsadzic z 2 powodow...
1. nie dales linka
2. funkcja jest juz w Sunrise Seven

narty

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Animowane Tapety
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Styczeń 2010, 21:52:41 »
Convict jak masz gdzie i jestes taki pojemny to sobie wsadzaj co tylko chcesz,ja uwazam iz porada jest ok pomimo iz kolega nic nie podlinkował :


po 1. nie kazdemu działa Sunrise Seven ( bynajmniej nie u mnie )
po 2. raczej powinienes pomagac a nie krytykowac - bo od tego są administratorzy i moderatorzy forum
po 3. czytaj od poczatku do konca az do skutku
« Ostatnia zmiana: 18 Styczeń 2010, 20:00:50 wysłana przez kamiton »

Odp: Animowane Tapety
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Luty 2010, 01:56:47 »
Convict tak się rzucał o ten temat a przyniósł największą liczbę odwiedzin w tym dziale hehehehe....
:D

Tapet wciąż u mnie przybywa :D 
« Ostatnia zmiana: 17 Styczeń 2011, 15:45:49 wysłana przez cordat »

Odp: Animowane Tapety
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Listopad 2011, 13:56:20 »
Program do ustawienia dowolnego filmu na pulpit, program na wersję systemu 32 bitową i 64 bitową.

Link do pobrania programu za darmo:
http://www.filesonic.com/file/yLmr7T4
« Ostatnia zmiana: 25 Grudzień 2011, 16:59:32 wysłana przez Adek12 »

Offline tomeh

  • ***
  • 191
    • ToTemat
Odp: Animowane Tapety
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Czerwiec 2013, 13:39:03 »
Ja dodam tylko coś innego - to będzie dodatkowo obciążać system i zabierać ram. Nie wiem czy warto.
Serwis totemat.pl. Artykuły na różne tematy.

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Animowane Tapety
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Czerwiec 2013, 15:16:22 »
zależy jaka proca i ile ramek masz, na jakims c2d i 2GB nie ma co dobijac sprzetu.