TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Jak uruchomić god mode w Windows 7?

Odp: Jak uruchomić god mode w Windows 7?
« Odpowiedź #15 dnia: 30 Styczeń 2010, 21:07:18 »
A może ciebie wywalić? To będzie dopiero ubaw  :D :D ;D Śmiechu więcej niż w benny hillu  ;D
A co do tematu to jak dla mnie ten myk to nic więcej jak zwykły panel sterowania rozebrany na czynniki pierwsze.
Widzę, że kolega prezentuje dokładnie ten sam poziom co Tom.
Kolega robert79513 stara się, buszuje w necie i wyszukuje ciekawoski i chwała mu za to.
Wiele osób z tego korzysta. A wy wszystkowiedzący panowie darujcie sobie, ok??
Co do wyrzucenia, jak masz taką władzę na tym forum to mnie wyrzuć. Potwierdzisz tylko moje przekonanie o swoim poziomie.

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: Jak uruchomić god mode w Windows 7?
« Odpowiedź #16 dnia: 31 Styczeń 2010, 11:16:53 »
Nie mam takiej władzy i nie mi decydować kto ma być, a kto nie na forum.

Odp: Jak uruchomić god mode w Windows 7?
« Odpowiedź #17 dnia: 31 Styczeń 2010, 12:24:13 »
Ok koniec dyskusji panowe nie róbcie bałaganu ;)

Offline Tom

  • *****
  • 589
  • ;)
Odp: Jak uruchomić god mode w Windows 7?
« Odpowiedź #18 dnia: 04 Luty 2010, 22:58:01 »
Co do wcześniejszych wypowiedzi: widać dawne zrozumienie i wyluzowanie wobec innych użytkowników zanika. A niestety, bo było bardzo miło.


I wcale nie uważam, iż licznik postów powinien być jakkolwiek rangą. Może przyjść user, który ma bardzo obszerną wiedzę i mieć mniej niż X postów, a okazać się pomocną osobą i szybko zdobyć zaufanie.
Może znaleźć się również osoba, która ma bardzo dużo postów, a poziom ich wypowiedzi równy jest niczemu.

Wydawało mi się, że user robert79513 zrozumiał mnie. Niestety, pomyliłem się.

Każdy z nas ma swoje spojrzenie na sprawę, zupełnie inny tok myślenia/rozumowania.


EOT.
MSI Wind U100  |  W7 RTM Home Premium